Zarabiaj

10 000 zł

12 000 zł

15 000 zł

20 000 zł

miesięcznie

w branży szkoleniowo-rozwojowej!

Być może…

Stawiasz pierwsze kroki jako certyfikowana trenerka biznesu, coach lub chciałabyś zarabiać online na wiedzy eksperckiej?

Otrzymałaś certyfikat potwierdzający kompetencje, ale nie wiesz, jak zacząć budować wizerunek specjalistki w sieci i zdobywać pierwsze zlecenia?

Wysoko konkurencyjny rynek budzi w Tobie obawy czy dasz radę się wybić, wyróżnić i zarabiać tyle, na ile zasługujesz? 

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, 

to koniecznie czytaj dalej, bo chcę Ci powiedzieć, jak: 

 

-> skutecznie wejść na rynek, 

-> pozyskiwać klientów,

-> wreszcie zarabiać pięciocyfrowe kwoty!

Akademia Biznesu Coacha i Trenera to kompleksowa ścieżka od pełnej obaw, początkującej ekspertki, do pewnej siebie kobiety, która zarabia tyle, ile pragnie.

W zgodzie ze sobą.

W trakcie szkoleń często słyszę:

Czy i Ty myślisz w ten sposób?

Spokojnie! 

To prawda, że żyjemy w czasach, w których każdy może się nazwać specjalistą. Jednak większość klientów nacięła się już raz czy dwa (stąd bierze się kiepski PR “kołczów” w świecie online i offline). 

 

Obecnie klienci, nauczeni doświadczeniem, coraz dokładniej sprawdzają KWALIFIKACJE trenerów i coachów! A kiedy są zadowoleni – chętnie polecają sprawdzone osoby dalej.

Bo zapotrzebowanie jest ogromne! Ja w Akademii pokażę Ci, jak zdobyć zaufanie klientów i zachęcić ich do skorzystania z Twoich usług.

Zarabiać na wiedzy możesz na wiele sposobów, a zaawansowany lejek sprzedażowy jest tylko jedną z możliwości. I niekoniecznie najskuteczniejszą! 

Przeprowadziłam szkolenia dla ponad 100 przyszłych trenerek i trenerów biznesu, więc znam dokładnie ich problemy, obawy i potrzeby. I chcę wyjść im naprzeciw. Dlatego stworzyłam Akademię Biznesu Coacha i Trenera.

Czy rynek szkoleniowy jest już przesycony

Wiem, jak to jest zaczynać swoją karierę trenera freelancera. Byłam kiedyś na Twoim miejscu.

 

 Już wtedy zauważyłam, że eksperci niechętnie dzielą się biznesowym know-how

 

Teraz, jako doświadczona trenerka postanowiłam to zmienić i przekazać Ci wszystko, czego nauczyłam się w ciągu ostatnich 8 lat. 

 

Znam to uczucie zagubienia po zdobyciu kwalifikacji i dlatego przygotowałam program, o którym sama jako poczatkująca trenerka marzyłam!

Dołącz do Akademii Biznesu Coacha i Trenera.

Inwestycja zwróci Ci się już po pierwszym przeprowadzonym szkoleniu!

Wystarczy 10 tygodni, żebyś: 

Akademia została tak zaplanowana, abyś od razu mogła zacząć zarabiać!

 

Już w czasie pierwszych dwóch tygodni nauki w Akademii pozyskasz swoich pierwszych klientów. Następnie, budując wizerunek wiarygodnego eksperta, ułożysz swoje działania w taki sposób, dzięki któremu będziesz mieć regularny dopływ klientów. To da Ci poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję.

Czego konkretnie nauczysz się w Akademii Biznesu Coacha i Trenera?

Wejdziesz na rynek jako trener/coach freelancer

Zaczniesz zdobywać doświadczenie w branży krok po kroku

Zbudujesz profesjonalny wizerunek wiarygodnej ekspertki

Zbudujesz skuteczny i etyczny model biznesowy zgodny z Tobą

Nauczysz się badać rynek i potrzeby klientów tak, żeby oferować im dopasowane produkty i usługi, za które chętnie Ci zapłacą

Będziesz wyceniać oferty na bazie autentycznych stawek rynkowych

Nauczysz się wykorzystywać tajniki psychologii sprzedaży

Nauczysz się tworzyć materiały edukacyjne, które wywołują efekt WOW

Klienci będą do Ciebie wracać i polecać Cię innym

Poznasz proces, dzięki któremu Twoi klienci będą szybko osiągać konkretne efekty

Poznasz różne oblicza sprzedaży, dzięki czemu przestaniesz się jej bać i z lekkością będziesz prowadzić rozmowy sprzedażowe

Znasz już dużo teorii, ale nie wiesz, jak przełożyć ją na działanie?

Akademia Biznesu Coacha i Trenera to wiedza praktyczna, oparta na 8 latach doświadczenia z sali szkoleniowej i działalności w Internecie. Narzędzia i wskazówki, które pozwolą Ci zarabiać OD RAZU. Zaczynamy na początku roku, żebyś była gotowa na MOCNY START w gorącym IV kwartale roku.

Okres od września do grudnia to w branży szkoleniowej wysoki sezon i zapotrzebowanie na specjalistów jest OGROMNE. Już tej jesieni możesz zarobić pierwsze duże pieniądze!

Zbuduj dochodowy i satysfakcjonujący biznes ekspercki z moją pomocą!

Życie na własnych zasadach i wysokie zarobki? To nie jedyne, co możesz zyskać:

Czy życie może być lepsze? 

PROGRAM AKADEMII

I. KURS ONLINE

75 lekcji, podzielonych na 10 merytorycznych modułów.
Krótkie, 3 – 15 minutowe lekcje możesz przerabiać w dowolnym miejscu i czasie. Nawet jeśli masz wolną tylko chwilę. Dodatkowo pod każdym modułem znajdziesz karty pracy i zadania wdrożeniowe, które ułatwią Ci wdrażanie wiedzy z kursu w życie.

II. LABORATORIA NA ŻYWO

czyli warsztaty, na których wiedza i narzędzia z kursu zostaną wcielone w życie.
Zrobisz pierwsze kroki w bezpiecznych i wspierających warunkach, skonfrontujesz swoje pomysły i zobaczysz pierwsze efekty.

III. ZAMKNIĘTA GRUPA NA FACEBOOK'U

w której odpowiem na nurtujące Cię pytania i rozwieję wątpliwości. Przez 10 tygodni masz moje pełne wsparcie. Grupa to również miejsce wymiany poleceń, burz mózgu i networkingu!

IV. INDYWIDUALNE WSPARCIE

podczas sesji coachingu biznesowego (w pakietach Premium i VIP)

5/5

Opinie uczestniczek Akademii:

Udział w Akademii dał mi przede wszystkim wiedzę - nie tylko o samej pracy trenera/szkoleniowca, ale także o możliwościach prowadzenia biznesu szkoleniowo-rozwojowego w różnych modelach.

Szczególnie cenne w Akademii było to, że na każdym ze szkoleń przedstawianych i omawianych było wiele opcji i możliwości, z których można sobie wybrać te, które pasują do mojego pomysłu na działanie lub biznes. Dlaczego to podkreślam? Bo bardzo wiele osób sprzedaje dziś "jedną, skuteczną, złotą" metodę na... (wstaw dowolnie), ale to jest zazwyczaj coś, co zadziałało u tej konkretnej osoby i niekoniecznie mówienie, że "u mnie zadziałało, to u Ciebie też" jest prawdą. Dlatego dla mnie cenne było takie otwarte i pełne wiedzy podejście na każdym ze szkoleń i finalnie przełożyło się to na przydatność informacji, które otrzymałam w ramach AEO. Oczywiście na plus, że Kasia pokazywała, co i w jaki sposób działa u niej. To było swoistym case study i inspiracją i jednocześnie każdy ma teraz otwartą drogę do działania po swojemu.

Jeżeli ktoś myśli w ogóle o rozpoczęciu działania w branży szkoleniowo-rozwojowej, to zanim zainwestuje swój czas i pieniądze w cokolwiek w tym zakresie - np. różnego rodzaju certyfikacje itp., powinien najpierw wziąć udział w Akademii, żeby ułożyć sobie w głowie w ogóle pomysł na tę działalność.
Profesjonalne podejście Kasi jako osoby prowadzącej i program Akademii w 100% trafiły w moje oczekiwania! Gorąco polecam!
Marta Dendys
ENVIMPACT, www.envimpact.pl
Uczestniczka I edycji Akademii
Udział w Akademii uświadomił mnie, że wiele rzeczy już wiem. Zmotywował mnie do działania i ruszenia z mediami społecznościowymi i rozwijaniem swojej marki osobistej w sieci. Podobało mi się to, że szkolenie nie było wodolejstwem, ale konkretną wiedzą popartą przykładami z życia. Plus za ogromną ilość materiałów do pracy własnej- wymagające, ale bardzo potrzebne dla początkującej trenerki. Ważnym argumentem przemawiającym za dołączeniem do Akademii była osoba prowadząca, czyli Kasia. Wie o czym mówi, ma doświadczenie i co za tym idzie przykłady z życia, którymi się dzieli. Jednym słowem Akademia to samo mięso i konkrety! 🙂
Adrianna Twaruszka
Trenerka biznesu
Uczestniczka I edycji Akademii​
"Z Kasią miałam przyjemność pracować dwukrotnie. Pierwszy raz przechodziłam nieuświadomiony kryzys w pracy. Miałam blokujące przekonania, które na kilka miesięcy sprawiły, że moje finanse i zarobki wyglądały kiepsko. Już jedna sesja uświadomiła mi skąd wzięła się moja blokada i pozwoliła mi ją przepracować. Ta mała zmiana zapoczątkowała u mnie lawinę i sprawiła, że kilka razy przebiłam swój własny finansowy sufit.

Kiedy zaczęłam myśleć o przerobieniu tego co sama się potem nauczyłam pracując dalej z moimi przekonaniami wiedziałam, że Kasia będzie osobą, która pomoże mi lepiej, etyczniej i odpowiedzialniej uczyć tej zmiany moje klientki. Nie pomyliłam się. Kasia ułożyła mój proces w ramy, dodała do niego kilka elementów, które go uzupełniają i sprawiają, że transformacja jest jeszcze bardziej wiarygodna i satysfakcjonująca dla klientek. Poza tym Kasia wprowadza atmosferę, gdzie nie ma głupich pytań, zapewniła mi materiały i pozwoliła mi iść moim tempem. Czułam się zaopiekowana i zrozumiana a do tego czułam, że Kasia jest w mój kurs tak samo zaangażowana jak ja.

Kasia ubrała w słowa to czego ja nie potrafiłam, pokazała mi etyczne narzędzia i wytłumaczyła procesy - jak działają, dlaczego tak jest i czego mogę się dowiedzieć.

I co najważniejsze cały proces był dostosowany do nauki dorosłych a jak wiadomo dorośli inaczej przyswajają wiedzę.

Teraz z dumą mówię o swoim kursie, ponieważ wiem, że jest przygotowany merytorycznie w najwyższym standardzie .

Polecam”
Ania Grochowska
@po_taniosci_blog
Akademia to kopalnia wiedzy o biznesie coacha, trenera i edukatora. Solidne know-how, które prowadzi za rękę przez kolejne etapy budowania dochodowej firmy na własnych warunkach. Kasia dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, której dotąd nie spotkałam (np. prawdziwe stawki rynkowe i różne modele biznesowe). W Akademii są też materiały, które podsumowały i uporządkowały to, co już wiedziałam (organizacja pracy, metody sprzedaży i inne), rzucając nowe światło na niektóre tematy. Bardzo polecam, jeśli chcesz oszczędzić czas, działać z głową i uniknąć ogromu błędów!
Agnieszka Kuczyńska
Uczestniczka I edycji Akademii​
Kasię miałam okazję poznać na jednym ze szkoleń. Od początku wzbudziła moje zaufanie - i słusznie. Wiedza, doświadczenie połączone z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa powoduje, że tych spotkań ciągle jest mi mało.

Zaczęłam od kursu Akademia Edukatorek Online - strzał w 10 dla wszystkich trenerów wchodzących na rynek. Potężna dawka wiedzy, bardzo przemyślana i dobrana tak, by dać uczestnikowi samo „mięso”. Zadania z karty pracy to tak naprawdę gotowy biznes plan dla Twojej firmy. Ale by zrobić to dobrze, dokupiłam coaching, jeden pakiet, później kolejny i jestem zachwycona. Indywidualne podejście, cenne wskazówki i elastyczność Kasi to niewątpliwie coś co sprawia, że z pewnością i pełnym zaufaniem wracam, bo wiem, ze jestem w naprawdę dobrych rękach. Polecam każdemu z całego serca!!
Daria Łopatka
Uczestniczka I edycji Akademii​
@katharsis_by_daria, trenerka mentalna
"Znasz to uczucie, gdy nie masz sił znów walczyć? Gdy trafiłam do Kasi próbowałam już wielu sposób podniesienia się z kryzysu. Byłam jak rozbitek dryfujący na lichej tratwie po środku oceanu, gdzie nie widać na horyzoncie możliwej drogi ratunku. Kasia jest osobą, która podczas naszych spotkań wzmocniła moją tratwę możliwości (zawodowych i prywatnych) i pokazała suchy ląd w moim zasięgu, na który warto dopłynąć. Przekonała mnie, że na razie lepiej jest dotrzeć do tego małego kawałka ziemi, by zebrać siły i wyruszyć w dalszą podróż na kontynent pełen ludzi, szans i możliwości.

Warto też podkreślić, że początkowo podchodziłam sceptycznie do tej współpracy, bo bałam się usłyszeć znów mądrości rodem z mów motywacyjnych ludzi w garniturach i garsonkach. Kasia jest z jednej strony wyrozumiałą i ciepłą osobą, zaś z drugiej twardo stąpającą po ziemi. Połączenie idealne! Wysłucha i zrozumie, a gdy trzeba popchnie do działania.

Serdecznie polecam współpracę z Kasią - u mnie przełożyło się to zarówno na odzyskanie równowagi, jak również inwestycja zwróciła mi się już czterokrotnie. Dobry czas na start jest teraz"
Ola Proksa-Bielawa
Wirtualna Asystentka, Wirtuola
"Jeśli jesteś początkującym coachem, trenerem, mentorem i być może dopiero teraz chcesz wejść na rynek, a nie wiesz w jaki sposób to zrobić i się za to zabrać, to Akademia Biznesu Coacha i Trenera jest strzałem w 10! Tutaj dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia by wystartować i określić swoją ofertę/produkt!"
Natalia Olszewska
Absolwentka II edycji Akademii
"Udział w Akademii rozjaśnił mi wiele wątpliwości związanych z pracą trenera. Nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które niewątpliwie przydadzą się w mojej pracy trenera. W przystępny sposób zostały mi przekazane informację jak prowadzić firmę szkoleniową. Dowiedziałem się od podstaw jak mam się promować, na co zwracać uwagę tworząc szkolenia oraz jak wyceniać swoją wiedzę. Dzięki udziałowi w Akademii patrzę z odwagą na moją karierę trenera 🙂
Powiedziałbym, że jeśli ktoś chce wiązać swoją przyszłość z zawodem trenera, to udział w Akademii to podstawa, która ułatwi karierę."
Jarosław Mikoś
Absolwent II edycji Akademii
5/5

Opinie o współpracy ze mną:

Łącznie w ramach Akademii otrzymujesz:

Kurs online na platformie (75 lekcji + karty pracy)

Lekcje trwają od kilku do maksymalnie 15 minut. Same konkrety, bez lania wody!

5 spotkań na żywo w kameralnej grupie

Spotkanie mastermindowo-warsztatowe (Laboratoria)

Coaching biznesowy 1:1

(w ramach Pakietu Premium oraz VIP)

Wsparcie doświadczonej trenerki biznesu

i wymianę doświadczeń na grupie FB

Zadania wdrożeniowe

które pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę od razu w praktyce

BONUSY

o wartości 1990 zł (Pakiet Premium i VIP)

Certyfikat* potwierdzający nabyte kompetencje

(po spełnieniu warunków otrzymania certyfikatu)​

W tej edycji mogę przyjąć na pokład tylko 15 osób, więc nie zwlekaj z decyzją, żeby nie zabrakło dla Ciebie miejsca.

Dołącz do Akademii:

Tak naprawdę inwestycja w udział w Akademii zwróci Ci się już po 1-2 dniach szkoleniowych.

Tak, takie stawki ZDECYDOWANIE są w Twoim zasięgu. To wręcz dolny zakres kwot, jakie niedługo będziesz umieszczać na fakturach.

Dzięki wskazówkom zawartym w Akademii SZYBCIEJ zaczniesz sięgać po satysfakcjonujące kwoty za Twoje usługi. I będziesz je otrzymywać CZĘŚCIEJ, niż gdybyś dochodziła do wszystkiego na własną rękę.

W gruncie rzeczy ten program powinien kosztować O WIELE więcej. Uczestnicy sami mi to mówili. I wiesz co? Od kolejnej edycji chyba ich posłucham.

Ta wiedza, wskazówki i doświadczenie, do których dostajesz dostęp, są warte dziesiątki, ba, setki tysięcy złotych! Bo przecież będziesz z nich korzystać przez kolejnych kilka, kilkanaście lat Twojej kariery. Zarabiając w tym czasie pięciocyfrowe kwoty CO MIESIĄC!

Ceny poszczególnych pakietów są śmiesznie niskie w porównaniu z tym, co oferują.

Korzystaj, zanim się rozmyślę!

Zapisy ruszą 16 lutego 2023 r.

III edycja Akademii Biznesu Coacha i Trenera czeka na Ciebie!

Chcesz jako pierwsza dowiedzieć się o starcie zapisów do najbliższej edycji Akademii?

Zapisz się na Listę Zainteresowanych

Akademią Biznesu Coacha i Trenera

.

Otrzymasz najlepsze warunki dołączenia do najbliższej edycji

i dowiesz się jako pierwsza o uruchomieniu zapisów!

BONUSY

w pakietach Premium i VIP

Karty coachingowe „Podróż w głąb siebie”

Produkt fizyczny: 40 kart + pudełko + instrukcja z 10 zastosowaniami dla pracy indywidualnej, grupowej i dla samego siebie (wartość: 150 zł)

Niezbędnik Trenera i Coacha

czyli zestaw 22 narzędzi: szablonów, kalkulatorów i checklist. Niezastąpione narzędzie pracy każdego freelancera w branży szkoleniowej (wartość 697 zł)

E-book „Narzędziownik. Zacznij działać”

który pomoże Ci uporządkować sobie pracę i realizować cele (wartość: 59 zł)

FAQ

Możesz zapłacić przelewem natychmiastowym, kartą, BLIKiem lub przelewem tradycyjnym. Operatorem płatności jest Paynow (system płatności online od mBanku).

Oczywiście, od razu po zakupie na Twój adres e-mail zostanie wysłana faktura. 

Twój indywidualny login i hasło do kursu online otrzymasz w ciągu kilku godzin od zakupu. Od razu będziesz mieć dostęp do wszystkich 10 modułów. I choć polecam przerabiać je po kolei, to w każdej chwili będziesz mieć możliwość sięgnąć po ten materiał, którego aktualnie najbardziej potrzebujesz.

Bonusy w formie elektronicznej (czyli e-book oraz zestaw narzędzi) otrzymasz najpóźniej w ciągu kilku godzin od zakupu, na podany przy zamówieniu adres e-mail. Natomiast karty coachingowe “Podróż w głąb siebie” zostaną wysłane w ciągu 24h od złożenia i opłacenia zamówienia.

Karty coachingowe, które otrzymujesz w pakietach Premium i VIP, dostarczane są za pośrednictwem kuriera lub poprzez Paczkomaty InPost. Adres oraz metodę dostawy wybierzesz przy składaniu zamówienia. Pamiętaj proszę, aby wpisać prawidłowy numer telefonu! Wysyłka na terenie Polski jest gratis 🙂

Wysyłka kart coachingowych za granicę jest możliwa, jednak wiąże się z dodatkową opłatą, zgodną z cennikiem preferowanego przez Ciebie dostawcy. Niektórzy podają też inny adres do wysyłki, do swojej rodziny lub znajomych przebywających na terenie Polski. Napisz do mnie, jeśli interesuje Cię wysyłka za granicę, ustalimy wszystko 🙂

Tak, udostępniam możliwość zakupu z podziałem na 3 raty. W celu uzyskania szczegółów napisz do mnie bezpośrednio na kontakt[małpa]be-pro.pl 

Udział nie jest obowiązkowy, ale gorąco Cię do niego zachęcam, ponieważ takie przepracowanie w praktyce zagadnień, które wyniesiesz z poszczególnych modułów, daje fantastyczne rezultaty! Oczywiście laboratoria są nagrywane i trafią na platformę (gdzie będą dostępne tylko dla uczestników tej edycji Akademii). Laboratoria będą odbywały się we wskazanych wyżej terminach – możesz już wpisać je do kalendarza.

Do końca zapisów pozostało:

  • 00Dni
  • 00Godzin(y)
  • 00Minut(y)
  • 00Sekund

Dlaczego najlepiej dołączyć właśnie teraz?

Masz do wyboru dwie drogi.

Możesz zostać w tym samym miejscu, w którym jesteś teraz i samodzielnie, metodą prób i błędów rozwijać swój biznes szkoleniowo-rozwojowy.

ALE po co się męczyć, skoro możesz dołączyć teraz do Akademii i w ciągu zaledwie kilku tygodni pozyskać pierwszych klientów?

Nazywam się Kasia Preidl, jestem Certyfikowaną Trenerką Biznesu i Certyfikowanym Coachem Kryzysowym. 

 

Pomagam początkującym trenerom w wejściu na rynek i pozyskiwaniu nowych, dobrze płacących klientów.

 

Uwielbiam wydobywać z ludzi drzemiący w nich potencjał, dlatego praca trenerska i coachingowa to moja ogromna pasja, a sala szkoleniowa i scena (a dziś również przestrzeń online) to moje naturalne środowisko. Moją misją jest wyposażenie trenerów i coachów w narzędzia i kompetencje, dzięki którym wreszcie zaczną: 

– zarabiać, 

– skutecznie pozyskiwać klientów,

– zamieniać swoją wiedzę na pieniądze, 

– w pełni wykorzystywać swoje zasoby. 

 

Realizuję tę misję z sukcesami od 2014 roku. Z ogromną precyzją potrafię obserwować świat i ludzi. Swoją wiedzę czerpię nie tylko z książek, ale przede wszystkim z praktycznego doświadczenia płynącego z pracy z klientami. 

 

Do tej pory pracowałam jako trenerka biznesu, coach i mentorka zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacji w różnych branżach – od przemysłu po ochronę zdrowia.

 

W swojej trenerskiej działalności skupiam się na tym, aby dostarczyć maksimum praktycznych narzędzi, które od razu można wdrożyć w życie i zacząć na nich zarabiać. Ciebie również z chęcią tego nauczę!

Kasia Be-Pro (34)

*Proces certyfikacji – aby uzyskać certyfikat musisz spełnić wymagania certyfikacyjne, czyli obejrzeć wszystkie szkolenia i wykonać zadania wdrożeniowe.

© Be-Pro 2023