Baza wiedzy

Uczę skutecznej autoprezentacji i kreowania wizerunku. Zdradzam tajniki przemawiania, efektywnej komunikacji i mowy ciała. Pokazuję sprawdzone sposoby na zarządzanie sobą w czasie, organizację pracy i radzenie sobie ze stresem. Pomagam opanować sztukę budowania zespołów i przywództwa. Odkrywam tajemnice twórczego myślenia, ponadprzeciętnej kreatywności i efektywnego uczenia się. Pracuję nad indywidualnym wydobyciem potencjału drzemiącego w moich klientach.

Dlaczego to właśnie ze mną Ty i Twoja organizacja odniesiecie sukces?

Na rynku szkoleniowym jest cała masa trenerów! Zastanawiasz się pewnie, dlaczego to mi powinieneś zaufać i powierzyć odpowiedzialne zadanie wspomagania rozwoju Ciebie lub Twojej organizacji. Praca z Tobą i Twoją firmą to moja wielka pasja, a Twój sukces również dla mnie jest sukcesem, więc zależy mi na tym, aby nasza współpraca była dla Ciebie przyjemną i maksymalnie efektywną drogą rozwoju. Wraz ze współpracownikami jesteśmy zespołem młodych, doświadczonych, kreatywnych ludzi o świeżych pomysłach i unikalnym spojrzeniu, którzy każde zlecenie traktują jako nową, fascynującą przygodę i wyzwanie. Rozpiera nas energia i chęć zmieniania świata, dlatego chcemy wspólnie z naszymi klientami budować nową lepszą przyszłość i definiować zupełnie nową, wyjątkową jakość biznesu i życia, które tak naprawdę i s t n i e j e poza biznesem i pracą. Współpracuje z nami sztab specjalistów, z którymi w sposób kompleksowy i profesjonalny odpowiadamy na Twoje potrzeby, dlatego to, co wydaje się niemożliwe, załatwiamy od ręki!

Zaufaj mi, a razem wyeliminujmy Twoje bariery i ograniczenia!

Co zyskasz powierzając organizację szkolenia BE – PRO?

– dostosowany do Twoich potrzeb zakres, program i czas szkolenia,

– indywidualne podejście do potrzeb uczestników – nie pracuję na gotowcach i schematach,

– konsultacje i wsparcie we wdrożeniu nowych umiejętności po szkoleniu – nigdy nie zostawiam uczestników samymi sobie,

– doskonałą atmosferę pracy opartą na zaufaniu 

– stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków do nauki oraz do eksperymentowania z nowo nabytą wiedzą i umiejętnościami

– narzędzia, metody i materiały gotowe do natychmiastowego wcielenia w życie – wystrzegam się teorii i pięknie opakowanych pustych zdań, które nic nie wnoszą – moje szkolenia to czyste „mięso” – wyłącznie praktyczna i przetestowana wiedza,

– uczciwość i współpracę opartą na zasadach fair play – ja, podobnie jak Ty, także ciągle się rozwijam i doskonalę, dlatego nie jestem ekspertem od wszystkiego i jeśli nie będę potrafiła Ci pomóc, po prostu Ci o tym powiem.

 

Z jakich obszarów projektuję i przeprowadzam szkolenia?

– przemawianie i wystąpienia publiczne,

– komunikacja,

– kreowanie wizerunku,

– zarządzanie sobą w czasie – efektywność osobista i zawodowa,

– radzenie sobie ze stresem – scenicznym, zawodowym, życiowym,

– praca zespołowa, budowanie zespołów i przywództwo,

– kreatywność, techniki twórczego myślenia, techniki pamięciowe,

– zarządzanie zmianą i ryzykiem.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz – to nic nie kosztuje i jest całkowicie niezobowiązujące!

– wiesz, że umiejętności miękkie są w dzisiejszych czasach zasobem, który decyduje o tym, kto odnosi sukces, ale nie masz czasu na szkolenia stacjonarne?

– lubisz uczyć się w domowym zaciszu, o niestandardowych porach?

– chcesz mieć dostęp do wiedzy i materiałów cały czas, tak by móc wrócić do interesującego Cię zagadnienia w dowolnym momencie?

– jesteś gotowy na sumienną i samodzielną pracę z wysokiej jakości materiałami?

– chcesz maksymalnie wykorzystać czas, który spędzasz np. w podróży?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś TAK, to szkolenia online są propozycją stworzoną właśnie dla Ciebie!

Sprawdź dostępne kursy i nie czekaj na wolne terminy szkolenia ☺ Zacznij już dziś!

– Chcesz się rozwijać, ale nie potrafisz znaleźć szkolenia, które odpowiadałoby Twoim potrzebom?

– Wiesz, że umiejętności miękkie są niezwykle ważne, ale nauka i eksperymentowanie w większym gronie osób są dla Ciebie niekomfortowe?

– Masz za sobą już kilka szkoleń i chcesz się dalej rozwijać, nie powielając tego, co już wiesz i potrafisz?

– Chcesz, aby cała uwaga trenera była skupiona tylko na Tobie?

Doskonale! Jesteś we właściwym miejscu – Indywidualne Treningi Umiejętności Miękkich to wyjście naprzeciw Twoim wyjątkowym, indywidualnym potrzebom!

Podczas treningów

– nauczę Cię przemawiać,

– popracujemy nad pewnością siebie,

– odkryjesz tajemnice mowy ciała,

– zdradzę Ci tajniki wywierania wpływu,

– nauczę Cię radzenia sobie ze stresem,

– popracujemy nad Twoim wizerunkiem.

Podczas takiego treningu całą moją uwagę, energię, doświadczenie i wiedzę masz tylko dla siebie, dzięki czemu dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz – w dokładnie takiej formie, jaka odpowiada Ci najbardziej. Jaki jest tego efekt? Rezultaty widzisz już na pierwszym spotkaniu!

Dlaczego warto?

– Treningi indywidualne zaczynam od dokładnego i precyzyjnego zbadania Twoich potrzeb, dzięki czemu program treningu jest w 100% dostosowany do Ciebie,

– Cała moja uwaga jest skupiona tylko na Tobie,

– Pracujemy z wykorzystaniem autorskich, niekonwencjonalnych metod i miejsc pracy, co sprzyja bardzo efektywnej nauce,

– Razem łamiemy utarte schematy, dzięki czemu możesz zacząć, a potem samodzielnie kontynuować wielką przygodę, jaką jest rozwój osobisty,

– Raz na zawsze pozbywasz się ograniczeń i barier,

– Dzięki nowym umiejętnościom Twoje życie zyskuje lepszą jakość.

Jeśli czujesz się niekomfortowo w grupie lub chcesz, aby trener był w pełni skupiony na Tobie i Twoich potrzebach, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Natomiast jeśli myślisz, że „taki już jestem i nie da się tego zmienić” to udowodnię Ci, że każda zmiana jest możliwa – trzeba tylko odważyć się zrobić ten najważniejszy pierwszy krok.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie do końca wiesz co, to również znalazłaś/eś się we właściwym miejscu! Wspólnie zdiagnozujemy Twoje potrzeby i stworzymy program treningów, który w sposób kompleksowy rozwinie Twoje umiejętności.

To co? Zaczynamy? Bo ja już nie mogę się doczekać naszego spotkania! ☺

Napisz już teraz i sprawdź, czy i jak mogę Ci pomóc – to nic nie kosztuje i jest niezobowiązujące – jeśli Twoje potrzeby przekroczą moje kompetencje – uczciwie i bez owijania w bawełnę powiem Ci to wprost. Nie, nie jestem alfą i omegą, a zaufanie i szczerość to absolutna podstawa w relacjach z osobami, z którymi pracuję.

– nie jesteś pewna/ien, czy Twoje wystąpienie jest tak przygotowane, by wywrzeć na słuchaczach efekt „WOW”,

– chcesz skorygować i poprawić prezentację tak, by nie tylko była zapamiętana, ale i inspirowała Twoich słuchaczy,

– chcesz dowiedzieć się, jakie komunikaty wysyła Twoja mowa ciała i paramowa, tak by stworzyć spójny wizerunek i jednolitą komunikację werbalną i niewerbalną,

– nie wiesz czy harmonogramy, które stworzyłaś/eś są właściwe i czy będą dla Ciebie pomocnym narzędziem w realizacji obranych celów,

– chcesz znaleźć najlepsze dla siebie narzędzie do zarządzania sobą w czasie bez konieczności testowania wszystkich po kolei,

– zastanawiasz się, czy obrana przez Ciebie strategia komunikacji, kreowania wizerunku, przywództwa, rozwijania kreatywności, czy radzenia sobie ze stresem jest właściwa i odpowiednia dla Ciebie oraz kontekstu sytuacji, w której się znajdujesz.

Jeżeli któreś z powyższych stwierdzeń to Twoja bolączka, to dobrze trafiłaś/eś! Konsultacje indywidualne to przestrzeń, w której pracujemy dokładnie w kontekście Twojej sytuacji, a więc jest to kolejne rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Podczas takiego spotkania/spotkań wspólnie wypracowujemy rozwiązanie Twojego problemu – od początku do końca. Dzięki temu zaoszczędzony czas i energię możesz wykorzystać na to, co lubisz.

Co zyskujesz podczas konsultacji indywidualnych?

– indywidualne podejście do Twojego problemu i rozwiązanie idealnie dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb,

– skuteczne metody pracy, dzięki którym oszczędzisz czas potrzebny na znalezienie najlepszego rozwiązania,

– pełną dyskrecję, profesjonalizm i dyspozycyjność – przecież nikt nie musi wiedzieć, że pracowaliśmy razem.

Jak to działa?

Konsultacje indywidualne można porównać do budowy domu – ja będę Ci podawać cegły, ale to Ty będziesz budowniczym i to Ty zbudujesz z nich dom swoich marzeń. Innymi słowy – pomogę Ci znaleźć  „wędkę” do złowienia rekina. Płotki zostaw innym 😉

Napisz do mnie, przedstaw problem, a ja powiem Ci czy i w jaki sposób mogę Ci pomóc oraz zaproponuję odpowiedni model pracy. Jeśli Twoje zagadnienie okaże się wyzwaniem przekraczającym moje kompetencje – zaproszę innych specjalistów do współpracy lub uczciwie Ci napiszę, że nie jestem w stanie Ci pomóc.

Już wkrótce darmowy e-book „Inspirujące prezentacje”, czyli mini podręcznik z ćwiczeniami, dzięki któremu poznasz tajniki skutecznych i inspirujących prezentacji – takich, o których mówi się jeszcze długo po wystąpieniu.

– Poznasz strukturę dobrej prezentacji,

– Dowiesz się, jak określić kontekst prezentacji i dostosować do niego jej styl i formę,

– Zrozumiesz, na czym polegają powszechne błędy, przez które prezentacja jest nieczytelna i niezrozumiała,

– Przećwiczysz tworzenie prezentacji doskonałej.

Jeśli chcesz dostać tego e-booka, zapisz się na listę mailingową i bądź pierwszym, który otrzyma ten praktyczny mini podręcznik.