PRZERABIASZ

ABCT Espresso i masz apetyt na więcej?

Zapraszam Cię do jesiennej edycji Akademii!!

Dołącz do pełnej wersji Akademii

Wykorzystaj 100% możliwości, które daje ten program.

Czy w trakcie przerabiania lekcji na platformie pojawiły się w Twojej głowie znaki zapytania?

Niektóre zagadnienia chciałabyś przegadać, przepracować, zaplanować pod kątem kogoś doświadczonego?

A może marzysz o miejscu, gdzie możesz wymienić się doświadczeniami i troskami z innymi trenerami, którzy są na podobnym etapie co Ty? Skonfrontować z nimi swoje pomysły, dać się zainspirować słuchając ich planów?

Grupowe Laboratoria na żywo stwarzają ku temu idealną możliwość!

A znajomości zawarte w trakcie Akademii rozkwitają po jej zakończeniu, przekształcając się w przyjaźnie i współprace biznesowe!

Warsztatowy charakter Laboratoriów sprawił już nie raz, że uczestnicy doznali olśnienia, gdy każdy puzzel wskoczył w odpowiednie miejsce. 

Czy też chciałabyś tego doświadczyć? 🙂

W podziękowaniu za to, że mi zaufałaś i wybrałaś ABCT Espresso, przygotowałam dla Ciebie NAJLEPSZE warunki dołączenia do jesiennej edycji Akademii. Bijące na głowę ofertę, którą dostaną pozostali!

PROGRAM AKADEMII

I. KURS ONLINE

75 lekcji, podzielonych na 10 merytorycznych modułów.
Krótkie, 3 – 15 minutowe lekcje możesz przerabiać w dowolnym miejscu i czasie. Nawet jeśli masz wolną tylko chwilę. Dodatkowo pod każdym modułem znajdziesz karty pracy i zadania wdrożeniowe, które ułatwią Ci wdrażanie wiedzy z kursu w życie.

II. LABORATORIA NA ŻYWO

czyli warsztaty, na których wiedza i narzędzia z kursu zostaną wcielone w życie.
Zrobisz pierwsze kroki w bezpiecznych i wspierających warunkach, skonfrontujesz swoje pomysły i zobaczysz pierwsze efekty.

III. ZAMKNIĘTA GRUPA NA FACEBOOK'U

w której odpowiem na nurtujące Cię pytania i rozwieję wątpliwości. Przez 10 tygodni masz moje pełne wsparcie. Grupa to również miejsce wymiany poleceń, burz mózgu i networkingu! W tym miejscu poczujesz się bezpiecznie, wyłącznie w gronie uczestników tej edycji Akademii.

IV. INDYWIDUALNE WSPARCIE

podczas sesji coachingu biznesowego (w pakietach Premium i VIP)

Dołącz do pełnej wersji Akademii

Pakiet Premium

1200 3170 zł
 • kurs online na platformie
 • warsztaty na żywo (laboratoria)
 • dostęp do zamkniętej grupy na FB
 • Niezbędnik Trenera i Coacha o wartości 697 zł
 • Karty coachingowe Karty metafory o wartości 150 zł
 • E-book Narzędziownik o wartości 59 zł
 • 1 godzina coachingu biznesowego o wartości 540 zł
 • dostęp do wszystkich materiałów do końca 2024 r.
 • możliwość wzięcia udziału w dwóch MASTERCLASS, które planuję na jesień (1. Znajdź swoją dochodową niszę, 2. Stwórz ofertę nie do odrzucenia) o łącznej wartości 994 zł
 • łączna wartość bonusów: 2440 zł
 • dostępnych tylko 10 miejsc
 • oferta wyłącznie dla uczestników ABCT Espresso

Pakiet VIP

2700 4970 zł
 • kurs online na platformie
 • warsztaty na żywo (laboratoria)
 • dostęp do zamkniętej grupy na FB
 • Niezbędnik Trenera i Coacha o wartości 697 zł
 • Karty coachingowe Karty metafory o wartości 150 zł
 • E-book Narzędziownik o wartości 59 zł
 • 5 godzin coachingu biznesowego o wartości 2250 zł
 • dostęp do wszystkich materiałów do końca 2024 r.
 • możliwość wzięcia udziału w dwóch MASTERCLASS, które planuję na jesień (1. Znajdź swoją dochodową niszę, 2. Stwórz ofertę nie do odrzucenia) o łącznej wartości 994 zł
 • łączna wartość bonusów: 4150 zł
 • dostępnych tylko 5 miejsca
 • oferta wyłącznie dla uczestników ABCT Espresso

FAQ

Możesz zapłacić przelewem natychmiastowym, kartą, BLIKiem lub przelewem tradycyjnym. Operatorem płatności jest Paynow (system płatności online od mBanku).

Oczywiście, od razu po zakupie na Twój adres e-mail zostanie wysłana faktura. 

Twój indywidualny login i hasło do kursu online otrzymasz w ciągu kilku godzin od zakupu. Od razu będziesz mieć dostęp do wszystkich 10 modułów. I choć polecam przerabiać je po kolei, to w każdej chwili będziesz mieć możliwość sięgnąć po ten materiał, którego aktualnie najbardziej potrzebujesz.

Karty coachingowe, które otrzymujesz w pakietach Premium i VIP, dostarczane są za pośrednictwem kuriera lub poprzez Paczkomat InPost. Adres oraz metodę dostawy wybierzesz przy składaniu zamówienia. Pamiętaj proszę, aby wpisać prawidłowy numer telefonu! Wysyłka na terenie Polski jest gratis 🙂

Wysyłka kart coachingowych za granicę jest możliwa, jednak wiąże się z dodatkową opłatą, zgodną z cennikiem preferowanego przez Ciebie dostawcy. Niektórzy podają też inny adres do wysyłki, do swojej rodziny lub znajomych przebywających na terenie Polski. Napisz do mnie, jeśli interesuje Cię wysyłka za granicę, ustalimy wszystko 🙂

5/5

Opinie uczestników Akademii:

"Jeśli prowadzisz swój biznes i nie wiesz jak wyjść z nim do szerszego grona, jak wyceniać, jak sprzedawać i chcesz wykonać pracę, żeby to zmienić to bardzo polecam Ci udział w Akademii. Jednak nic się samo nie wydarzy - zaplanuj na nią czas. Forma jest genialna - oglądasz pakiet wiedzy w formie webinarów, robisz ćwiczenia, a później na laboratorium masz szanse ją pogłębić, omówić z innymi trenerami/coachami i z Katarzyną. Masz możliwość zadać wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości. Genialne są też sesje 1:1 - warto się do nich przygotować - tak, żeby wycisnąć z nich to co możliwe. Mi udało się przez te kilka miesięcy poukładać sobie w głowie, zdefiniować ofertę i zdobyć pełnopłatnych klientów. Z dumą opowiadam czym się zajmuje, bo popracowałam też nad przekonaniami, które mnie blokowały. Niesamowity program! Uważaj, bo dużo zmienia :)"
Marzena Kordek
People & Transformation Coach
Absolwentka III edycji Akademii
Udział w Akademii dał mi przede wszystkim wiedzę - nie tylko o samej pracy trenera/szkoleniowca, ale także o możliwościach prowadzenia biznesu szkoleniowo-rozwojowego w różnych modelach.

Szczególnie cenne w Akademii było to, że na każdym ze szkoleń przedstawianych i omawianych było wiele opcji i możliwości, z których można sobie wybrać te, które pasują do mojego pomysłu na działanie lub biznes. Dlaczego to podkreślam? Bo bardzo wiele osób sprzedaje dziś "jedną, skuteczną, złotą" metodę na... (wstaw dowolnie), ale to jest zazwyczaj coś, co zadziałało u tej konkretnej osoby i niekoniecznie mówienie, że "u mnie zadziałało, to u Ciebie też" jest prawdą. Dlatego dla mnie cenne było takie otwarte i pełne wiedzy podejście na każdym ze szkoleń i finalnie przełożyło się to na przydatność informacji, które otrzymałam w ramach AEO. Oczywiście na plus, że Kasia pokazywała, co i w jaki sposób działa u niej. To było swoistym case study i inspiracją i jednocześnie każdy ma teraz otwartą drogę do działania po swojemu.

Jeżeli ktoś myśli w ogóle o rozpoczęciu działania w branży szkoleniowo-rozwojowej, to zanim zainwestuje swój czas i pieniądze w cokolwiek w tym zakresie - np. różnego rodzaju certyfikacje itp., powinien najpierw wziąć udział w Akademii, żeby ułożyć sobie w głowie w ogóle pomysł na tę działalność.
Profesjonalne podejście Kasi jako osoby prowadzącej i program Akademii w 100% trafiły w moje oczekiwania! Gorąco polecam!
Marta Dendys
ENVIMPACT, www.envimpact.pl
Uczestniczka I edycji Akademii
Udział w Akademii uświadomił mnie, że wiele rzeczy już wiem. Zmotywował mnie do działania i ruszenia z mediami społecznościowymi i rozwijaniem swojej marki osobistej w sieci. Podobało mi się to, że szkolenie nie było wodolejstwem, ale konkretną wiedzą popartą przykładami z życia. Plus za ogromną ilość materiałów do pracy własnej- wymagające, ale bardzo potrzebne dla początkującej trenerki. Ważnym argumentem przemawiającym za dołączeniem do Akademii była osoba prowadząca, czyli Kasia. Wie o czym mówi, ma doświadczenie i co za tym idzie przykłady z życia, którymi się dzieli. Jednym słowem Akademia to samo mięso i konkrety! 🙂
Adrianna Twaruszka
Trenerka biznesu
Uczestniczka I edycji Akademii​
"Udział w Akademii wyposażył mnie w nową, cenną wiedzę, ale też usystematyzował to, co już wcześniej wiedziałam na temat mojego biznesu szkoleniowego, dzięki czemu wszystkie puzzle wskoczyły na swoje miejsce. 🙂

Najcenniejsze były wszystkie przykłady z życia, to jak otwarcie Kasia dzieli się swoim doświadczeniem, ale też niezwykła atmosfera, którą udaje się jej zbudować, a która sprawia, że aż się człowiekowi chce! 🙂

Akademia to nie tylko miejsce, w którym możesz się czegoś wartościowego nauczyć, ale to przede wszystkim przestrzeń, w której zbudujesz swoją tożsamość jako trenera/coacha. Uświadomisz sobie swoje mocne strony i nauczysz się z nich korzystać, by rozwijać się w tym zawodzie. Mam głębokie przekonanie, że to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.”
Ewa Pietrakowska-Dziedzic
Absolwentka III edycji Akademii
Akademia to kopalnia wiedzy o biznesie coacha, trenera i edukatora. Solidne know-how, które prowadzi za rękę przez kolejne etapy budowania dochodowej firmy na własnych warunkach. Kasia dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, której dotąd nie spotkałam (np. prawdziwe stawki rynkowe i różne modele biznesowe). W Akademii są też materiały, które podsumowały i uporządkowały to, co już wiedziałam (organizacja pracy, metody sprzedaży i inne), rzucając nowe światło na niektóre tematy. Bardzo polecam, jeśli chcesz oszczędzić czas, działać z głową i uniknąć ogromu błędów!
Agnieszka Kuczyńska
Uczestniczka I edycji Akademii​
Kasię miałam okazję poznać na jednym ze szkoleń. Od początku wzbudziła moje zaufanie - i słusznie. Wiedza, doświadczenie połączone z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa powoduje, że tych spotkań ciągle jest mi mało.

Zaczęłam od kursu Akademia Edukatorek Online - strzał w 10 dla wszystkich trenerów wchodzących na rynek. Potężna dawka wiedzy, bardzo przemyślana i dobrana tak, by dać uczestnikowi samo „mięso”. Zadania z karty pracy to tak naprawdę gotowy biznes plan dla Twojej firmy. Ale by zrobić to dobrze, dokupiłam coaching, jeden pakiet, później kolejny i jestem zachwycona. Indywidualne podejście, cenne wskazówki i elastyczność Kasi to niewątpliwie coś co sprawia, że z pewnością i pełnym zaufaniem wracam, bo wiem, ze jestem w naprawdę dobrych rękach. Polecam każdemu z całego serca!!
Daria Łopatka
Uczestniczka I edycji Akademii​
@katharsis_by_daria, trenerka mentalna
"Jeśli jesteś początkującym coachem, trenerem, mentorem i być może dopiero teraz chcesz wejść na rynek, a nie wiesz w jaki sposób to zrobić i się za to zabrać, to Akademia Biznesu Coacha i Trenera jest strzałem w 10! Tutaj dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia by wystartować i określić swoją ofertę/produkt!"
Natalia Olszewska
Absolwentka II edycji Akademii
"Udział w Akademii rozjaśnił mi wiele wątpliwości związanych z pracą trenera. Nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które niewątpliwie przydadzą się w mojej pracy trenera. W przystępny sposób zostały mi przekazane informację jak prowadzić firmę szkoleniową. Dowiedziałem się od podstaw jak mam się promować, na co zwracać uwagę tworząc szkolenia oraz jak wyceniać swoją wiedzę. Dzięki udziałowi w Akademii patrzę z odwagą na moją karierę trenera 🙂
Powiedziałbym, że jeśli ktoś chce wiązać swoją przyszłość z zawodem trenera, to udział w Akademii to podstawa, która ułatwi karierę."
Jarosław Mikoś
Absolwent II edycji Akademii

Być może…

Stawiasz pierwsze kroki jako certyfikowana trenerka biznesu, coach lub chciałabyś zarabiać online na wiedzy eksperckiej?

Otrzymałaś certyfikat potwierdzający kompetencje, ale nie wiesz, jak zacząć budować wizerunek specjalistki w sieci i zdobywać pierwsze zlecenia?

Wysoko konkurencyjny rynek budzi w Tobie obawy czy dasz radę się wybić, wyróżnić i zarabiać tyle, na ile zasługujesz? 

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, 

to koniecznie czytaj dalej, bo chcę Ci powiedzieć, jak: 

 

-> skutecznie wejść na rynek, 

-> pozyskiwać klientów,

-> wreszcie zarabiać pięciocyfrowe kwoty!

Akademia Biznesu Coacha i Trenera to kompleksowa ścieżka od pełnej obaw, początkującej ekspertki, do pewnej siebie kobiety, która zarabia tyle, ile pragnie.

W zgodzie ze sobą.

W trakcie szkoleń często słyszę:

Czy i Ty myślisz w ten sposób?

Spokojnie! 

To prawda, że żyjemy w czasach, w których każdy może się nazwać specjalistą. Jednak większość klientów nacięła się już raz czy dwa (stąd bierze się kiepski PR “kołczów” w świecie online i offline). 

 

Obecnie klienci, nauczeni doświadczeniem, coraz dokładniej sprawdzają KWALIFIKACJE trenerów i coachów! A kiedy są zadowoleni – chętnie polecają sprawdzone osoby dalej.

Bo zapotrzebowanie jest ogromne! Ja w Akademii pokażę Ci, jak zdobyć zaufanie klientów i zachęcić ich do skorzystania z Twoich usług.

Zarabiać na wiedzy możesz na wiele sposobów, a zaawansowany lejek sprzedażowy jest tylko jedną z możliwości. I niekoniecznie najskuteczniejszą! 

Przeprowadziłam szkolenia dla ponad 100 przyszłych trenerek i trenerów biznesu, więc znam dokładnie ich problemy, obawy i potrzeby. I chcę wyjść im naprzeciw. Dlatego stworzyłam Akademię Biznesu Coacha i Trenera.

Czy rynek szkoleniowy jest już przesycony

Wiem, jak to jest zaczynać swoją karierę trenera freelancera. Byłam kiedyś na Twoim miejscu.

 

 Już wtedy zauważyłam, że eksperci niechętnie dzielą się biznesowym know-how

 

Teraz, jako doświadczona trenerka postanowiłam to zmienić i przekazać Ci wszystko, czego nauczyłam się w ciągu ostatnich 8 lat. 

 

Znam to uczucie zagubienia po zdobyciu kwalifikacji i dlatego przygotowałam program, o którym sama jako poczatkująca trenerka marzyłam!

Dołącz do Akademii Biznesu Coacha i Trenera.

Inwestycja zwróci Ci się już po pierwszym przeprowadzonym szkoleniu!

Wystarczy 10 tygodni, żebyś: 

Akademia została tak zaplanowana, abyś od razu mogła zacząć zarabiać!

 

Już w czasie pierwszych dwóch tygodni nauki w Akademii pozyskasz swoich pierwszych klientów. Następnie, budując wizerunek wiarygodnego eksperta, ułożysz swoje działania w taki sposób, dzięki któremu będziesz mieć regularny dopływ klientów. To da Ci poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję.

Czego konkretnie nauczysz się w Akademii Biznesu Coacha i Trenera?

Wejdziesz na rynek jako trener/coach freelancer

Zaczniesz zdobywać doświadczenie w branży krok po kroku

Zbudujesz profesjonalny wizerunek wiarygodnej ekspertki

Zbudujesz skuteczny i etyczny model biznesowy zgodny z Tobą

Nauczysz się badać rynek i potrzeby klientów tak, żeby oferować im dopasowane produkty i usługi, za które chętnie Ci zapłacą

Będziesz wyceniać oferty na bazie autentycznych stawek rynkowych

Nauczysz się wykorzystywać tajniki psychologii sprzedaży

Nauczysz się tworzyć materiały edukacyjne, które wywołują efekt WOW

Klienci będą do Ciebie wracać i polecać Cię innym

Poznasz proces, dzięki któremu Twoi klienci będą szybko osiągać konkretne efekty

Poznasz różne oblicza sprzedaży, dzięki czemu przestaniesz się jej bać i z lekkością będziesz prowadzić rozmowy sprzedażowe

Ale to nie wszystko, bo oprócz tego otrzymasz jeszcze:

BONUS!
Warsztat "Jak radzić sobie ze stresem i presją w roli edukatorki"

Wsparcie w grupie na Facebooku przez 12 tygodni

Dla chętnych: możliwość uzyskania certyfikatu* potwierdzającego kompetencje w zakresie dzielenia się wiedzą online

Znasz już dużo teorii, ale nie wiesz, jak przełożyć ją na działanie?

Akademia Biznesu Coacha i Trenera to wiedza praktyczna, oparta na 8 latach doświadczenia z sali szkoleniowej i działalności w Internecie. Narzędzia i wskazówki, które pozwolą Ci zarabiać OD RAZU. 

Okres od września do grudnia to w branży szkoleniowej wysoki sezon i zapotrzebowanie na specjalistów jest OGROMNE. Warto być na to przygotowanym. Już tej jesieni możesz zarobić pierwsze duże pieniądze!

Zbuduj dochodowy i satysfakcjonujący biznes ekspercki z moją pomocą!

Życie na własnych zasadach i wysokie zarobki? To nie jedyne, co możesz zyskać:

Czy życie może być lepsze? 

Łącznie w ramach Akademii otrzymujesz:

Kurs online na platformie (75 lekcji + karty pracy)

Lekcje trwają od kilku do maksymalnie 15 minut. Same konkrety, bez lania wody!

5 spotkań na żywo w kameralnej grupie

Spotkanie mastermindowo-warsztatowe (Laboratoria)

Wsparcie doświadczonej trenerki biznesu

i wymianę doświadczeń na grupie FB

Zadania wdrożeniowe

które pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę od razu w praktyce

BONUSY

o wartości 1446 zł (Pakiet Premium) lub 3156 zł (Pakiet VIP)

Certyfikat* potwierdzający nabyte kompetencje

(po spełnieniu warunków otrzymania certyfikatu)​

W tej edycji mogę przyjąć na pokład tylko 15 osób, więc nie zwlekaj z decyzją, żeby nie zabrakło dla Ciebie miejsca.

BONUSY

w pakietach Premium i VIP

Karty coachingowe „Podróż w głąb siebie”

Produkt fizyczny: 40 kart + pudełko + instrukcja z 10 zastosowaniami dla pracy indywidualnej, grupowej i dla samego siebie (wartość: 150 zł)

Niezbędnik Trenera i Coacha

czyli zestaw 22 narzędzi: szablonów, kalkulatorów i checklist. Niezastąpione narzędzie pracy każdego freelancera w branży szkoleniowej (wartość 697 zł)

E-book „Narzędziownik. Zacznij działać”

który pomoże Ci uporządkować sobie pracę i realizować cele (wartość: 59 zł)

Do końca zapisów pozostało:

 • 00Dni
 • 00Godzin(y)
 • 00Minut(y)
 • 00Sekund

Dlaczego najlepiej dołączyć właśnie teraz?

Masz do wyboru dwie drogi.

Możesz zostać w tym samym miejscu, w którym jesteś teraz i samodzielnie, metodą prób i błędów rozwijać swój biznes szkoleniowo-rozwojowy.

ALE po co się męczyć, skoro możesz dołączyć teraz do Akademii i w ciągu zaledwie kilku tygodni pozyskać pierwszych klientów?

Nazywam się Kasia Preidl, jestem Certyfikowaną Trenerką Biznesu i Certyfikowanym Coachem Kryzysowym. 

 

Pomagam początkującym trenerom w wejściu na rynek i pozyskiwaniu nowych, dobrze płacących klientów.

 

Uwielbiam wydobywać z ludzi drzemiący w nich potencjał, dlatego praca trenerska i coachingowa to moja ogromna pasja, a sala szkoleniowa i scena (a dziś również przestrzeń online) to moje naturalne środowisko. Moją misją jest wyposażenie trenerów i coachów w narzędzia i kompetencje, dzięki którym wreszcie zaczną: 

– zarabiać, 

– skutecznie pozyskiwać klientów,

– zamieniać swoją wiedzę na pieniądze, 

– w pełni wykorzystywać swoje zasoby. 

 

Realizuję tę misję z sukcesami od 2014 roku. Z ogromną precyzją potrafię obserwować świat i ludzi. Swoją wiedzę czerpię nie tylko z książek, ale przede wszystkim z praktycznego doświadczenia płynącego z pracy z klientami. 

 

Do tej pory pracowałam jako trenerka biznesu, coach i mentorka zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacji w różnych branżach – od przemysłu po ochronę zdrowia.

 

W swojej trenerskiej działalności skupiam się na tym, aby dostarczyć maksimum praktycznych narzędzi, które od razu można wdrożyć w życie i zacząć na nich zarabiać. Ciebie również z chęcią tego nauczę!

Kasia Be-Pro (34)

*Proces certyfikacji – aby uzyskać certyfikat musisz spełnić wymagania certyfikacyjne, czyli obejrzeć wszystkie szkolenia i wykonać zadania wdrożeniowe.

© Be-Pro 2023