Instrastories mają moc!

Zbuduj skuteczną markę osobistą na Instagramie​

Przełam blokady i zacznij tworzyć stories, które pomogą Ci zmienić obserwatorów w wymarzonych klientów

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić – prawda?

Przecież wiesz, że Stories budują zaufanie, wizerunek eksperta i zacieśniają relacje z Klientami.

A JEDNAK NIE NAGRYWASZ STORIES, PONIEWAŻ:

boisz się ośmieszenia i że nikt nie będzie chciał Cię słuchać

uważasz, że wiesz za mało, żeby występować z pozycji ekspertki

obawiasz się oceny

co ludzie (albo o zgrozo znajomi) powiedzą, kiedy Cię zobaczą

nie wiesz, o czym mówić

żeby budować relacje biznesowe, a nie tylko towarzyskie

wydaje Ci się, że wypadasz blado w porównaniu do innych twórców

którzy mają ładniejsze biura, lepszą dykcję, więcej energii, bardziej kreatywne treści itd.

brakuje Ci pomysłów na wartościowe wykorzystanie dostępnych funkcji na Stories

tak żeby było zgodne z Tobą i pomagało zmieniać obserwatorów w Klientów

nie wiesz, w jaki sposób NAGRYWANIE Stories miałoby Ci pomóc rozwinąć biznes i ustabilizować przychody

a nie chcesz tracić czasu na nieefektywne działania.

Pokaż się światu i zbuduj małą, wyróżniającą się markę osobistą na Instagramie

Te warsztaty pomogą Ci przede wszystkim przepracować ograniczające przekonania, lęki i blokady, tak byś mówiła i pisała o swojej ofercie są nie tylko pewnie, odważnie i swobodnie ale również żebyś czuła się z tym w pełni komfortowo!

Z pomocą przychodzimy my – Katarzyna Preidl, certyfikowana trenerka biznesu i coach oraz Agnieszka Kuczyńska – twórczyni Marki z Misją, która pomaga Kobietom zbudować wyraziste małe marki online oparte na wartościach, a nie marketingowych sztuczkach.

Wiemy, że blokady, przekonania i nadmiar wzajemnie wykluczających się wskazówek mogą skutecznie zniechęcić do tworzenia Stories. Z takimi problemami mierzą się na co dzień nasze Klientki, a my wiemy, jak im pomóc!

Nawet jeśli uważasz, że stories nie jest dla Ciebie i postanowiłaś włożyć całą energię w posty i karuzele to pamiętaj, że to za mało, żeby pokazać właściwym ludziom, że to na Ciebie czekali. Po drugiej stronie ekranu są osoby, które chcą poznać i poczuć energię autentycznego człowieka i stworzyć z nim relację. Co więcej, teraz użytkownicy Instagrama zdecydowanie częściej i chętniej oglądają relacje niż posty!

Klienci chcą poczuć Twoją energię, sprawdzić, czy odpowiada im Twój sposób komunikowania się. Upewnić, że znasz się na swojej pracy a zadania realizujesz z pasją i zaangażowaniem.

INSTASTORIES MAJĄ MOC TO WARSZTATY IDEALNE DLA CIEBIE

Warsztaty stworzyłyśmy z myślą o freelancerkach i przedsiębiorczyniach rozwijających małe biznesy, dla których Instagram jest jednym z głównych kanałów komunikacji – kobiet takich, jak my. Realizujących w biznesie pasje, przekazujących światu ważne idee, wartości, usługi i/lub produkty. Pragnących żyć i pracować na własnych zasadach. W swoim tempie i zgodnie z tym, w co wierzą. Autentycznie. 

 

Podczas warsztatów pokażemy Ci, jak tworzyć wartościowe Stories, dzięki któremu pozyskasz właściwych klientów działając w zgodzie ze sobą – nawet jeśli jesteś introwertyczką i nie czujesz się jeszcze gotowa na nagrywanie siebie!

Czas zacząć zmieniać obserwatorów w Klientów i świadomie wykorzystywać czas spędzany na Instagramie!

zaczniesz TWORZYĆ stories, które budują relacje z odbiorcami I Ułatwiają im podjęcie decyzji o zakupie

poczujesz się swobodniej i pewniej - ZACZNIESZ ODWAŻNIE KOMUNIKOWAĆ SWOJĄ OFERTĘ BEZ POCZUCIA WCISKANIA

Stworzysz wyrazistą komunikację, która nie tylko zachwyca, ale i sprzedaje

nauczysz się panować nad tremą i wewnętrznym krytykiem

otrzymasz indywidualne wskazówki, które pomogą Ci szlifować warsztat

Czego możesz się spodziewać na warsztatach?

PROGRAM WARSZTATÓW

Spotkanie zapoznawcze

Poznamy się. Przełamiemy pierwsze lody. Porozmawiamy o swoich oczekiwaniach i motywacjach.

Warsztat o przekonaniach i strachu przed oceną

Warsztat o budowaniu pewności siebie i zdejmowaniu z siebie presji

Warsztat o idealnym kliencie i Twoich wyróżnikach

Warsztat o doborze i planowaniu treści na stories

Warsztat o szlifowaniu warsztatu - by Twoje stories były coraz lepsze

Spotkanie podsumowujące

Podsumujemy wspólną pracę. Sprawdzisz, czego się nauczyłaś i jakie postępy zrobiłaś. Zaplanujesz dalszy rozwój swoich stories.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH WARSZTATÓW?

Cena: 499 zł

Termin: 18.10-10.11.2021 r.

Nie brałaś udziału w warsztatach?

Skorzystaj z nagrań szkoleń, które odbywały się w ramach warsztatów "Instastories mają moc"!

Cena: 197 zł

O nas

Pomagam przedsiębiorczym Kobietom poradzić sobie ze stresem, przełamać blokady i ograniczające przekonania oraz wyjść z kryzysu tak, by mogły rozwinąć biznes w zgodzie ze sobą i wieść życie na własnych zasadach. Jestem certyfikowaną trenerką biznesu i coachem kryzysowym. A warsztaty z wystąpień publicznych, które pomogły wielu moim klientom zawalczyć o swoje marzenia prowadzę już od 2014 roku.

Kasia

Pomagam początkującym w biznesie online Kobietom zbudować autentyczne i skuteczne marki oparte na wartościach, a nie marketingowych sztuczkach. Etycznie i w zgodzie ze sobą. Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, wiatru i słońca. Tak powstała Marka z Misją, która pomaga rozwinąć skrzydła w wyjątkowej atmosferze.

Aga

Opinie

"Polecam pracę z Kasią osobom, które tak jak jak zmagają się ze strachem przed wystąpieniami publicznymi i boją się form video w swoim biznesie. Zanim do niej trafiłam próbowałam się przełamać sama do nagrywania samej siebie, z niewielkimi sukcesami, a później tak się zblokowałam, że stałam w miejscu blisko rok, przez co również mój biznes rozwijał się wolniej niż by mógł. Wystarczyło 5 spotkań z Kasią żebym zaczęła nagrywać z większą swobodą. Efekty widziałam już po pierwszym naszym spotkaniu. Dzięki Kasi zrozumiałam, co mi utrudniało oraz co mi pomaga w nagrywaniu. Nie sądziłam, że osiągnę taki progres w tak krótkim czasie! Dodatkowo Kasia to bardzo miła i ciepła osoba, która potrafi zachęcić do pracy nad sobą w bardzo łagodny sposób, w poszanowaniu granic i możliwości klienta. Polecam!"
Weronika Ornacka-Draba
@zdrowe.kalorie.dietetyk
Jeśli szukasz szkoleń, gdzie teoria pokazana jest w sposób praktyczny, gdzie wielkie WOW po szkoleniu trwa i trwa, a pozytywna energia towarzyszy Ci cały czas, to wybierz szkolenie z tej firmy, a w szczególności polecam Kasię - jest THE BEST!
Kasia Szczepanik
Trenerka Judo
"Po kursie Agi pojawiło się w mojej głowie tyle pomysłów, że musiałam je spisać - stworzyłam mój własny, unikalny planner postów. Największym sukcesem przerobienia tego kursu była jednak ogromna zmiana w statystykach mojego profilu, ale też zmiana w zachowaniu mojej społeczności - już po kilku postach znacznie wzrosło na moim profilu zaangażowanie, dostawałam więcej wiadomości, zaczęły wpadać zamówienia (tym razem już nie były "tajemnicze" - wiedziałam dokładnie, że są z Instagrama). Praktycznie kilkanaście pierwszych dodanych po kursie postów zmieniło wszystko - całą komunikację mojej marki, która nagle zaczęła przyciągać klientów jak magnes. Jeśli uczyć się komunikacji marki, to tylko od niej!"
Julia Lisiewicz
https://www.brandandblogger.pl
"Kasia bardzo dobrze wie jakie pytania zadać aby człowieka odblokować. Wykonałam z nią kawał roboty pracując nad moimi przekonaniami odnośnie sprzedaży, samodzielnej pracy i zarabiania pieniędzy. Odkryłam i przypomniałam sobie fakty, przy okazji łącząc sporo kropek w głowie, dlaczego sprzedaż własnych produktów mnie gdzieś kłuje i uwiera, dlaczego zaniżam swoje osiągnięcia. Miałam kilka przełomowych momentów. Oczywiście nie ma cudownej receptury i praca nad sobą nigdy się nie kończy ale odkopałam swoje stare przekonania, stawiłam im czoła przy pomocy Kasi i jestem gotowa do podjęcia działań. Bardzo polecam zainwestować w siebie. Warto :)"
Ania Grochowska
Finanse Kobiecym Okiem
@po_taniosci_blog
"Praca z Agnieszką to było oderwanie się od moich wizji na rzecz uwag osoby, która ma ogromne doświadczenie nie tylko w mojej branży, również w biznesie, opartym na wartościach, dla mnie szalenie ważnych, choć może nie zawsze poważanych w obecnych czasach - zaufaniu, wzajemnych wsparciu i korzyściach, pomocy, szacunku. Wszystko w zgodzie ze mną, raczej wskazanie drogi niż twarde bezosobowe rady na sukces. Doceniam indywidualne podejście, emocje, wkładane w ewaluację mojej pracy, uśmiech, empatię i wiarę we mnie. Tego potrzebuję najbardziej"
Tatiana Belenkova
poszli-pojechali.pl
"Wspaniała współpraca, Agnieszka świetnie tłumaczy, jak ogarnąć biznes. Otwiera oczy na wiele spraw, które pomagają ulepszyć komunikację, wygląda social mediów i strony www. Skarbnica wiedzy!"
Magda Cielenga-Wiaterek
@zielenina.cooking