Instrastories mają moc!

Zbuduj skuteczną markę osobistą na Instagramie​

Przełam blokady i zacznij nagrywać stories, które pomogą Ci zmienić obserwatorów w wymarzonych klientów

Czy wiesz, że Instagram planuje rewolucję, której nie da się zatrzymać? W czerwcu 2021 r. CEO Instagrama Adam Mosseri wyraźnie zaznaczył, że kierunek zmian, w jakim podąża platforma, to wspieranie treści wideo – w tym stories i live’ów.

A to oznacza, że jeśli chcesz dalej rozwijać małą markę online w oparciu o Instagram, to najwyższa pora zaprzyjaźnić się z nagrywaniem skutecznych Stories. Kiedy nadejdą zmiany, będziesz mogła skupić się na kluczowych działaniach i nie martwić o spadające zasięgi.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić – prawda?

Przecież wiesz, że Stories budują zaufanie, wizerunek eksperta i zacieśniają relacje z Klientami.

A JEDNAK NIE NAGRYWASZ STORIES, PONIEWAŻ:

boisz się ośmieszenia i że nikt nie będzie chciał Cię słuchać

uważasz, że wiesz za mało, żeby występować z pozycji ekspertki

obawiasz się oceny

co ludzie (albo o zgrozo znajomi) powiedzą, kiedy Cię zobaczą

nie wiesz, o czym mówić

żeby budować relacje biznesowe, a nie tylko towarzyskie

wydaje Ci się, że wypadasz blado w porównaniu do innych twórców

którzy mają ładniejsze biura, lepszą dykcję, więcej energii, bardziej kreatywne treści itd.

brakuje Ci pomysłów na wartościowe wykorzystanie dostępnych funkcji na Stories

tak żeby było zgodne z Tobą i pomagało zmieniać obserwatorów w Klientów

nie wiesz, w jaki sposób NAGRYWANIE Stories miałoby Ci pomóc rozwinąć biznes i ustabilizować przychody

a nie chcesz tracić czasu na nieefektywne działania.

Pokaż się światu i zbuduj małą, wyróżniającą się markę osobistą na Instagramie

Te warsztaty są nie tylko dla kobiet, które wcale nie nagrywają, ale również dla tych, które próbują, ale czują, że nie wykorzystują potencjału instastories, bo wciąż są onieśmielone i brakuje im pewności siebie.

Z pomocą przychodzimy my – Katarzyna Preidl, certyfikowana trenerka biznesu i coach oraz Agnieszka Kuczyńska – twórczyni Marki z Misją, która pomaga Kobietom zbudować wyraziste małe marki online oparte na wartościach, a nie marketingowych sztuczkach.

Wiemy, że blokady, przekonania i nadmiar wzajemnie wykluczających się wskazówek mogą skutecznie zniechęcić do nagrywania Stories. Z takimi problemami mierzą się na co dzień nasze Klientki, a my wiemy, jak im pomóc!

Nawet jeśli uważasz, że nagrywanie nie jest dla Ciebie i postanowiłaś włożyć całą energię w posty i karuzele to pamiętaj, że to za mało, żeby pokazać właściwym ludziom, że to na Ciebie czekali. Po drugiej stronie ekranu są osoby, które chcą poznać i poczuć energię autentycznego człowieka i stworzyć z nim relację.

Mała marka online to nie zasięgowy influencer. Musisz włożyć dużo pracy w dotarcie do wymarzonych Klientów. A kiedy do nich dotrzesz, to czeka Cię długa droga do zbudowania zaufania i świadomego wizerunku. Klienci chcą poczuć Twoją energię, sprawdzić, czy odpowiada im Twój sposób komunikowania się. Upewnić, że znasz się na swojej pracy a zadania realizujesz z pasją i zaangażowaniem.

STORIES MAJĄ MOC TO WARSZTATY IDEALNE DLA CIEBIE

Warsztaty stworzyłyśmy z myślą o freelancerkach i przedsiębiorczyniach rozwijających małe biznesy, dla których Instagram jest jednym z głównych kanałów komunikacji – kobiet takich, jak my. Realizujących w biznesie pasje, przekazujących światu ważne idee, wartości, usługi i/lub produkty. Pragnących żyć i pracować na własnych zasadach. W swoim tempie i zgodnie z tym, w co wierzą. Autentycznie. 

 

Podczas warsztatów pokażemy Ci, jak robić Stories, dzięki któremu pozyskasz właściwych klientów działając w zgodzie ze sobą – nawet jeśli jesteś introwertyczką i reelsy, wygibasy przed kamerą i stories kipiące kreatywnością to nie Twoja bajka!

Czas zacząć zmieniać obserwatorów w Klientów i świadomie wykorzystywać czas spędzany na Instagramie.

zaczniesz nagrywać mówione stories, które budują relacje z odbiorcami I Ułatwiają im podjęcie decyzji o zakupie

Pozbędziesz się strachu przed kamerą, poczujesz się swobodniej i pewniej

Stworzysz wyrazistą komunikację, która nie tylko zachwyca, ale i sprzedaje

nauczysz się panować nad tremą i wewnętrznym krytykiem

otrzymasz indywidualne wskazówki, które pomogą Ci szlifować warsztat

Czego możesz się spodziewać na warsztatach?

Jak to było u nas?

Kasia:

 

Pierwszy raz stanęłam na scenie w czasie castingu do koncertu „Nie Tylko Złote Przeboje” w 2007 roku. Moje wielkie marzenie o tym, by śpiewać z profesjonalnymi muzykami, dla dużej publiczności, było na wyciągnięcie ręki. Serce waliło mi jak szalone, gardło ściskał ogromny stres, a słowa piosenki schowały się w zakamarkach pamięci. Przed oczami miałam pustkę, ręce były mokre od potu i całe ciało wydawało się krzyczeć: „Uciekaj”!  Nie uciekłam. Wzięłam głęboki oddech, wolno wypuściłam powietrze i wyszłam na scenę. Nie było to moje najlepsze wykonanie. Trema wzięła górę i kilka fałszywych dźwięków popłynęło z mikrofonu. Jednak przezwyciężenie zwątpienia we własne możliwości, braku wiary w siebie i potężnych, ograniczających przekonań sprawiło, że spełniłam swoje wielkie marzenie o profesjonalnym śpiewaniu. A dzięki pracy z ekspertami od emisji głosu, dykcji, ruchu scenicznego i tremy każde moje kolejne wystąpienie było lepsze i bardziej satysfakcjonujące.

Dziś to ja uczę wystąpień publicznych – pomagam się przełamać, przezwyciężyć strach i poradzić sobie z ograniczającymi myślami. Gdybym wtedy odpuściła, teraz nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Często słyszę od klientów, że nie byli przekonani do coachingu, ale moja spokojna energia, ciepło i uważność sprawiły, że zdecydowali się na współpracę właśnie ze mną. Zdecydowana większość moich klientów indywidualnych, to osoby, które skontaktowały się ze mną po stories, live’ach lub webinarach.

Jednak wbrew pozorom, początki nie były łatwe. Pamiętam swoje pierwsze mówione Stories. Wzięłam do ręki telefon i pojawiły się wątpliwości – “czy to ma w ogóle sens?”, “a jeśli się wygłupię?”, “co będzie, jeśli nikt nie będzie chciał mnie słuchać?”, “czy to, o czym chcę powiedzieć, będzie ciekawe dla moich odbiorców?”. Towarzyszyło mi ogromne napięcie. Na szczęście miałam do dyspozycji wiedzę, narzędzia i doświadczenie, które zdobywałam przez lata na scenie i sali szkoleniowej. I podobnie jak ze śpiewem – każde kolejne było lepsze. 

Dziś nagrywanie stories jest dla mnie zupełnie naturalne – po prostu biorę do ręki telefon, nagrywam i publikuję. I Ty też tak możesz! A ja chcę Ci w tym pomóc – tak, byś poczuła się swobodnie, naturalnie i robiła to w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Aga:

 

Kiedy w 2020 roku założyłam firmę, postawiłam na jeden główny kanał komunikacji – Instagram. Byłam pewna, że moje Klientki już tam są, muszę je tylko odnaleźć i przekonać, że warto ze mną pracować w ramach audytu fundamentów marki i miejsc w sieci.

Nie miałam dużego budżetu na start działalności, dobrej klasy telefonu, pięknie wystylizowanego salonu ani nawet kolorowych ubrań (większość stanowił mało twarzowy granat). Miałam za to wysoką motywację i misję do spełnienia – pokazać Kobietom, że można rozwijać małą markę online we własnym tempie, bez pośpiechu i marketingowych sztuczek. Etycznie i stawiając na wartości oraz korzyści.

Początki nie były łatwe. Pomimo, że przez długie lata prowadziłam bloga, gościłam w audycjach radiowych i na spotkaniach podróżniczych, Stories okazało się wyzwaniem. To zupełnie inna forma komunikacji niż spotkanie na żywo z drugim człowiekiem.

Wiedziałam jednak, co chcę osiągnąć. Jasno wyznaczyłam biznesowe cele i realizowałam je krok po kroku odganiając czarne myśli. Mówiłam do 100 pierwszych obserwatorek tak, jakbym stała przed 10 tysięczną publicznością. Dając z siebie 120%, angażując, budując relacje i zaufanie. Już w drugim miesiącu aktywności udało mi się pozyskać 16 pierwszych Klientek na współprace kosztujące od 249 zł wzwyż. 

 

Ty też tak możesz, jeśli zrozumiesz, że znaczenie ma to JAK, O CZYM i DO KOGO mówisz. Ale żeby zacząć działać świadomie, musisz najpierw się przełamać i wyjść do ludzi. Przestać chować się za swoją marką i sprzedawać skutecznie, bez zbędnej nieśmiałości. Nad tym obszarem będziesz pracowała z Kasią a ja pokażę Ci jak wykorzystać potencjał Stories do zmieniania obserwatorów w Klientów.

PROGRAM WARSZTATÓW

Spotkanie zapoznawcze

Poznamy się. Przełamiemy pierwsze lody. Porozmawiamy o swoich oczekiwaniach i motywacjach.

Warsztat o przekonaniach i strachu przed oceną

Warsztat o budowaniu pewności siebie i zdejmowaniu z siebie presji

Warsztat o idealnym kliencie i Twoich wyróżnikach

Warsztat o doborze i planowaniu treści na stories

Warsztat o szlifowaniu warsztatu - by Twoje stories były coraz lepsze

Spotkanie podsumowujące

Podsumujemy wspólną pracę. Sprawdzisz, czego się nauczyłaś i jakie postępy zrobiłaś. Zaplanujesz dalszy rozwój swoich stories.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH WARSZTATÓW?

O nas

Pomagam przedsiębiorczym Kobietom poradzić sobie ze stresem, przełamać blokady i ograniczające przekonania oraz wyjść z kryzysu tak, by mogły rozwinąć biznes w zgodzie ze sobą i wieść życie na własnych zasadach. Jestem certyfikowaną trenerką biznesu i coachem kryzysowym. A warsztaty z wystąpień publicznych, które pomogły wielu moim klientom zawalczyć o swoje marzenia prowadzę już od 2014 roku.

Kasia

Pomagam początkującym w biznesie online Kobietom zbudować autentyczne i skuteczne marki oparte na wartościach, a nie marketingowych sztuczkach. Etycznie i w zgodzie ze sobą. Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, wiatru i słońca. Tak powstała Marka z Misją, która pomaga rozwinąć skrzydła w wyjątkowej atmosferze.

Aga

Opinie

"Polecam pracę z Kasią osobom, które tak jak jak zmagają się ze strachem przed wystąpieniami publicznymi i boją się form video w swoim biznesie. Zanim do niej trafiłam próbowałam się przełamać sama do nagrywania samej siebie, z niewielkimi sukcesami, a później tak się zblokowałam, że stałam w miejscu blisko rok, przez co również mój biznes rozwijał się wolniej niż by mógł. Wystarczyło 5 spotkań z Kasią żebym zaczęła nagrywać z większą swobodą. Efekty widziałam już po pierwszym naszym spotkaniu. Dzięki Kasi zrozumiałam, co mi utrudniało oraz co mi pomaga w nagrywaniu. Nie sądziłam, że osiągnę taki progres w tak krótkim czasie! Dodatkowo Kasia to bardzo miła i ciepła osoba, która potrafi zachęcić do pracy nad sobą w bardzo łagodny sposób, w poszanowaniu granic i możliwości klienta. Polecam!"
Weronika Ornacka-Draba
@zdrowe.kalorie.dietetyk
"Kasia bardzo dobrze wie jakie pytania zadać aby człowieka odblokować. Wykonałam z nią kawał roboty pracując nad moimi przekonaniami odnośnie sprzedaży, samodzielnej pracy i zarabiania pieniędzy. Odkryłam i przypomniałam sobie fakty, przy okazji łącząc sporo kropek w głowie, dlaczego sprzedaż własnych produktów mnie gdzieś kłuje i uwiera, dlaczego zaniżam swoje osiągnięcia. Miałam kilka przełomowych momentów. Oczywiście nie ma cudownej receptury i praca nad sobą nigdy się nie kończy ale odkopałam swoje stare przekonania, stawiłam im czoła przy pomocy Kasi i jestem gotowa do podjęcia działań. Bardzo polecam zainwestować w siebie. Warto :)"
Ania Grochowska
Finanse Kobiecym Okiem
@po_taniosci_blog
Jeśli szukasz szkoleń, gdzie teoria pokazana jest w sposób praktyczny, gdzie wielkie WOW po szkoleniu trwa i trwa, a pozytywna energia towarzyszy Ci cały czas, to wybierz szkolenie z tej firmy, a w szczególności polecam Kasię - jest THE BEST!
Kasia Szczepanik
Trenerka Judo
"Po kursie Agi pojawiło się w mojej głowie tyle pomysłów, że musiałam je spisać - stworzyłam mój własny, unikalny planner postów. Największym sukcesem przerobienia tego kursu była jednak ogromna zmiana w statystykach mojego profilu, ale też zmiana w zachowaniu mojej społeczności - już po kilku postach znacznie wzrosło na moim profilu zaangażowanie, dostawałam więcej wiadomości, zaczęły wpadać zamówienia (tym razem już nie były "tajemnicze" - wiedziałam dokładnie, że są z Instagrama). Praktycznie kilkanaście pierwszych dodanych po kursie postów zmieniło wszystko - całą komunikację mojej marki, która nagle zaczęła przyciągać klientów jak magnes. Jeśli uczyć się komunikacji marki, to tylko od niej!"
Julia Lisiewicz
https://www.brandandblogger.pl
"Praca z Agnieszką to było oderwanie się od moich wizji na rzecz uwag osoby, która ma ogromne doświadczenie nie tylko w mojej branży, również w biznesie, opartym na wartościach, dla mnie szalenie ważnych, choć może nie zawsze poważanych w obecnych czasach - zaufaniu, wzajemnych wsparciu i korzyściach, pomocy, szacunku. Wszystko w zgodzie ze mną, raczej wskazanie drogi niż twarde bezosobowe rady na sukces. Doceniam indywidualne podejście, emocje, wkładane w ewaluację mojej pracy, uśmiech, empatię i wiarę we mnie. Tego potrzebuję najbardziej"
Tatiana Belenkova
poszli-pojechali.pl
"Wspaniała współpraca, Agnieszka świetnie tłumaczy, jak ogarnąć biznes. Otwiera oczy na wiele spraw, które pomagają ulepszyć komunikację, wygląda social mediów i strony www. Skarbnica wiedzy!"
Magda Cielenga-Wiaterek
@zielenina.cooking