o nas

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Jesteśmy zespołem praktyków – ludzi zaangażowanych, odważnych i pełnych energii do działania, by poprowadzić Ciebie, Twoich współpracowników i Twój biznes na szerokie wody osiągnięć. Nie lubimy utartych schematów, a tajemnica naszej skuteczności kryje się w nieszablonowym podejściu, kreatywności w generowaniu rozwiązań i unikatowym doświadczeniu, które potrafimy przekładać na biznes.

Śmiało, poznaj nas bliżej!

Kasia Preidl

Certyfikowana Trenerka Biznesu i MentorCoach Kryzysowy, doświadczona menedżerka w obszarze obsługi klienta i budowania jego pozytywnych doświadczeń, założycielka BE-PRO. Do tej pory pracowała jako trener, mentor i konsultant w przemyśle, budownictwie, ochronie zdrowia, na uczelniach wyższych i w nowych technologiach. Jako współwłaścicielka i członek zarządu dwóch spółek oraz członek rady nadzorczej spółki akcyjnej temat profesjonalnej obsługi klienta zna od podszewki. Prywatnie zapalona podróżniczka i żeglarka - docieranie do miejsc niedostępnych z lądu, mierzenie się z nie zawsze łatwymi warunkami i przesuwanie kolejnych granic dają jej ogromną satysfakcję.

Marek Kramarczyk

Filmowiec, fotograf i podróżnik. Po ukończeniu studiów wyruszył w szaloną podróż jachtostopem na Karaiby. Życie na morzu wciągnęło go na 3,5 roku. Pracował na luksusowych jachtach z najbardziej wymagającymi klientami. Przepłynął Pacyfik i kilkukrotnie Atlantyk. Nurkował w nocy z setką polujących rekinów, pływał z wielorybami i fotografował zwierzęta na Galapagos. Jego zdjęcia oraz teksty ukazały się w większości magazynów podróżniczych w Polsce. Gdy jest w kraju występuje na największych festiwalach podróżniczych. Zawodowo zajmuje się produkcją filmową.