o mnie

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Nazywam się Kasia Preidl.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Biznesu, doświadczoną menedżerką w obszarze obsługi klienta i budowania jego pozytywnych doświadczeń, a prywatnie zapaloną żeglarką i podróżniczką.

 • Na co dzień zajmuję się projektowaniem i zarządzaniem doświadczeniami klienta (CX) oraz szkoleniami z kompetencji menedżerskich.
 • Po godzinach pomagam oswajać stres i działać proaktywnie, rozprawiam się z przekonaniami oraz uczę odpoczywać mądrze i bez wyrzutów sumienia.
 

Wierzę, że kluczem do życia na własnych zasadach i realizowania swoich marzeń jest przepracowanie ograniczających przekonań i zbudowanie tych wspierających. Dlatego w pracy z klientami kładę nacisk na trzy obszary – nastawienie, przyczyny i skutki. Zajmowanie się wyłącznie objawami problemu jest jak budowanie domu bez fundamentów – nie ma mowy o stabilnych i trwałych rezultatach.

Czy wiesz, jak dobrze wyznaczyć kurs i nabrać wiatru w żagle?

Kiedy pierwszy raz postawiłam podekscytowane i jednocześnie przerażone stopy na kołyszącym się pokładzie, byłam święcie przekonana, że nigdy tego nie ogarnę. Wszystko było nowe, trudne, inne i jednocześnie tak cudownie pociągające, że podskórnie wiedziałam, że żeglarstwo stanie się moją wielką miłością! 

Po kilku pierwszych rejsach byłam gotowa pogodzić się z rolą „wykwalifikowanego balastu”, czyli innymi słowy majtka pokładowego. 

I wtedy pojawił się On…

– mój pierwszy, samozwańczy instruktor.

Człowiek, który zobaczył we mnie potencjał, wierzył we mnie i krok po kroku odkrywał przede mną tajemnice żeglarskiego fachu. Wiedział, kiedy potrzebuję motywacji, by dalej się rozwijać i kiedy trzeba studzić moje zbyt odważne (pochopne) zapędy.

Dziś jestem ekspertem – Jachtowym Sternikiem Morskim, prowadzę rejsy jako kapitan i z pasją zarażam innych tym pięknym sportem na różnych warsztatach i kursach żeglarskich.

Dlaczego Ci o tym wszystkim mówię skoro to nie strona o żeglarstwie?

Bo wiem, że w życiu i w biznesie tak jak pod żaglami – trzeba mieć wsparcie kogoś, kto…

 • Nauczy Cię, jak wyjść z bezpiecznego portu.

 • Pokaże Ci, jak wyznaczyć i trzymać obrany kurs, a w razie konieczności odpowiednio go skorygować.

 • Nauczy właściwego trzymania sterów nawet kiedy wieje prosto w twarz.

 • I wreszcie nauczy przetrwania zarówno trudnych sztormów, jak i okresów frustrującej ciszy.

Z moją pomocą

 • Poznasz i oswoisz stres i zaczniesz działać odważnie pomimo strachu.

 • Nauczysz się dbać o higienę psychiczną oraz dobre samopoczucie nawet w tych gorszych momentach i wreszcie złapiesz równowagę w życiu.

 • Poznasz i przepracujesz przekonania, zyskasz większą pewność siebie oraz wzmocnisz poczucie własnej wartości.

 • Wyznaczysz priorytety, by zmierzać w dobrym kierunku bez spalania się.

 • Nauczysz się regeneracji i odpoczynku bez wyrzutów sumienia – sprzyjających produktywności na wysokim poziomie, a także nauczysz się odpuszczać, kiedy okoliczności nie sprzyjają albo obrany kierunek przestał być tym właściwym.

Wspieram osoby, które są gotowe na zmiany – chcą świadomie i z pełnym zaangażowaniem budować życie na własnych zasadach w równowadze. Chcą odważnie sięgać po własne marzenia i jednocześnie wiedzą, że właściwa regeneracja organizmu jest do tego niezbędna. Nie wierzą w magiczne metody, które w 2 minuty i bez wysiłku sprawią, że ich życie się odmieni, ale biorą sprawy w swoje ręce, przejmując odpowiedzialność za swoje decyzje. 

Współpracuję z firmami, które dbają o swoich pracowników i chcą im stworzyć najlepsze warunki do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Wiedzą, że wypoczęty i potrafiący radzić sobie ze stresem pracownik, to najbardziej kreatywny i efektywny pracownik. Mają świadomość, że najwyższa jakość obsługi klienta i zapewnianie mu pozytywnych doświadczeń na każdym etapie kontaktu z firmą jest dziś kluczowe, aby nie tylko pozyskać klienta, ale również budować jego lojalność. 

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się:

Jakiego wsparcia potrzebujesz, by wypłynąć na szerokie wody?