o mnie

Nazywam się Kasia Preidl, a scena to moje naturalne środowisko.

Odkąd pamiętam mikrofon i reflektory sceny pociągały mnie tak mocno, że gdy tylko zostawałam sama w pokoju, brałam do ręki dezodorant, wyobrażałam sobie, że jestem na największych estradach świata i zaczynałam śpiewać. Śpiewanie było moją ogromną pasją, a kiedy w moim małym rodzinnym miasteczku powstała cudowna inicjatywa „Nie tylko złote przeboje” – czyli doroczny p r o f e s j o n a l n y koncert muzyczny, przygoda z mikrofonem zaczęła się na dobre! Godziny prób z profesjonalnymi muzykami, warsztaty z aktorami i choreografami, czy wreszcie studium wokalne sprawiły, że z małego, wystraszonego kaczątka, wyrósł pewny siebie łabędź. I choć dziś już nie śpiewam, a na scenach występuję jako prelegent i szkoleniowiec, to lata spędzone na szlifowaniu wokalno-scenicznego warsztatu dało mi bogate doświadczenia i niezwykle praktyczną wiedzę o wystąpieniach publicznych. Z ogromną pasją uczę ludzi jak wyrażać swoje myśli i emocje poprzez mowę ciała i odpowiednią pracę głosem, zdradzam sekrety konstruowania rewelacyjnych przemówień i prezentacji oraz pokazuję jak ujarzmić tremę i przekuć ją w pełną mobilizację. Dziś wyjście na scenę to dla mnie prawdziwa przyjemność i ogromna pasja, a duże audytorium sprawia, że czuję się na niej jeszcze swobodniej.

I wiesz co? Ciebie też chcę tego nauczyć!

  • Chcesz, by słuchacze skupiali uwagę tylko na Tobie i byli oczarowani Twoimi wystąpieniami?
  • Marzysz o swobodnym wysławianiu się i poruszaniu podczas przemawiania?
  • Brakuje Ci skutecznych sposobów na paraliżującą tremę?
  • Boisz się, że kolejne spotkanie/rozmowa rekrutacyjna/prezentacja skończy się klapą?
  • Pragniesz tworzyć wystąpienia ze skutecznym przekazem, które zostaną w pamięci Twoich słuchaczy?

Jeśli TAK, to natychmiast powinniśmy rozpocząć współpracę – śmiało, napisz do mnie od razu 😉

Chcesz wiedzieć, dlaczego moje szkolenia są piekielnie skuteczna i cieszą się taką popularnością, a uczestnicy na pytanie „czy wiedza i umiejętności wyniesione ze szkolenia są dla Ciebie przydatne?” w ankiecie po szkoleniu w 94,3% przypadków odpowiadają  zdecydowanie TAK? 

Potrafię z niezwykłą precyzją obserwować świat, ludzi i relacje, dzięki czemu przekazuję wyjątkowo praktyczną wiedzę – to, czego uczę, sama doświadczyłam, wypracowałam i wdrożyłam przez wiele lat pracy na scenie. Na szkoleniach wyznaję zasadę, że szkoda czasu na górnolotne sformułowania i piękne ogólniki – podaję samo „mięso” – bardzo konkretne sposoby, narzędzia i wiedzę gotową do wdrożenia. Bez lania wody.

W życiu cenię sobie umiejętność wychodzenia ze schematów i gotowość do podejmowania wyzwań, a moje motto brzmi: „W co umysł może uwierzyć, tego umysł może dokonać”.

Chcesz mnie bliżej poznać i przekonać się, czy sobie przypadniemy do gustu? Zapisz się na newsletter – obiecuję, że nie zaleję Twojej skrzynki ofertami sprzedażowymi! Od czasu do czasu podeślę Ci wskazówki, jak krok po kroku rozwijać swoje umiejętności miękkie na co dzień – i pamiętaj, te artykuły są dostępne tylko dla osób z mojej listy mailingowej! To jak? Spróbujesz? Pamiętaj, że jeśli nie spodoba Ci się mój sposób komunikacji, w każdej chwili będziesz mógł/a się wypisać.