BEZPŁATNY E-BOOK

Pierwsze kroki

trenera freelancera

na rynku szkoleniowym

Jeśli zastanawiasz się, czy jest jeszcze miejsce dla Ciebie wśród innych trenerów i coachów na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest branża szkoleniowa, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! 


Nadal jest duże zapotrzebowanie na nowych ekspertów, a możliwości zarobku w tej branży są ogromne, nawet na samym początku drogi.


Trzeba tylko wiedzieć, jakie kroki podjąć, aby osiągnąć sukces. Ja posiadam tę wiedzę i chętnie Ci ją przekażę.


Za chwilę poznasz 7 kroków, dzięki którym skrócisz swoją ścieżkę do upragnionego celu!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Za sprawą tego e-booka:

.
Sesja-Kasia-10-mini-min

Cześć,

Jestem certyfikowaną trenerką biznesu i certyfikowanym coachem kryzysowym. Pomagam początkującym trenerom i coachom wejść na rynek szkoleniowo-rozwojowy i skutecznie pozyskiwać klientów.

 

Moją misją jest wyposażenie trenerów i coachów w praktyczne narzędzia i kompetencje, dzięki którym zaczynają pozyskiwać klientów i z łatwością zamieniają swoją ekspercką wiedzę na pieniądze, na które zasługują.

 

W wykonaniu pierwszych kroków w tym kierunku pomoże Ci ten e-book!

 

Od 2014 roku pracuję jako trenerka freelancerka w szeroko pojętym biznesie – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych korporacji w różnych branżach – od przemysłu, przez finanse, aż po ochronę zdrowia. Dzięki temu mogę dzielić się unikalnym i sprawdzonym know-how. 

 

Kasia Preidl

Pracowałam m.in. z:

5/5

OPINIE

„Jeśli szukasz szkoleń, gdzie teoria pokazana jest w sposób praktyczny, gdzie wielkie WOW po szkoleniu trwa i trwa, a pozytywna energia towarzyszy Ci cały czas, to wybierz szkolenie z Kasią - jest THE BEST!"
Kasia Szczepanik​
„Solidne know-how, które prowadzi za rękę przez kolejne etapy budowania dochodowej firmy na własnych warunkach. Kasia dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, której dotąd nie spotkałam”
Agnieszka
„Bezcenne know-how, którego wcześniej nie było na rynku. Bardzo przydatne były informacje na temat stawek na rynku, dzięki nim byłam w stanie ustalić stawki i w końcu pozbyć się wątpliwości jak one się mają do rynku. To inwestycja w przyszłość, warta każdej złotówki! ”
Kamila Misiorowska​
„Kasię miałam okazję poznać na jednym ze szkoleń. Od początku wzbudziła moje zaufanie - i słusznie. Wiedza, doświadczenie połączone z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa powoduje, że tych spotkań ciągle jest mi mało.”
Daria

© Be-Pro 2024