be-pro logo 150x150

BEZPŁATNY E-BOOK

PIERWSZE KROKI

TRENERA FREELANCERA

na rynku szkoleniowym

Jeśli zastanawiasz się, czy jest jeszcze miejsce dla Ciebie wśród innych trenerów, ekspertów i coachów na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest branża szkoleniowa, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! 

 

Nadal jest duże zapotrzebowanie na nowych trenerów i można bardzo dobrze zarabiać w tym biznesie już na początku drogi. Trzeba tylko wiedzieć, jakie kroki podjąć, by zrobić to skutecznie.

 

Ja to wiem i pokażę Ci – krok po kroku, w ramach sprawdzonego procesu.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Za sprawą e-booka m.in.:

.
Sesja-Kasia-10-mini-min

Cześć,

Jestem certyfikowaną trenerką biznesu i certyfikowanym coachem kryzysowym. Pomagam początkującym trenerom i coachom wejść na rynek szkoleniowo-rozwojowy i skutecznie pozyskiwać klientów.

 

Moją misją jest wyposażenie trenerów i coachów w praktyczne narzędzia i kompetencje, dzięki którym z łatwością zamienią swoją ekspercką wiedzę na pieniądze, na które zasługują.

 

Od 2014 roku pracuję jako trenerka freelancerka w szeroko pojętym biznesie – zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacji w różnych branżach – od przemysłu, przez finanse, aż po ochronę zdrowia. Dlatego na swoich szkoleniach przekazuję unikalne i sprawdzone know-how. 

 

Kasia Preidl

5/5

OPINIE

„Solidne know-how, które prowadzi za rękę przez kolejne etapy budowania dochodowej firmy na własnych warunkach. Kasia dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, której dotąd nie spotkałam”
Agnieszka
„Kasię miałam okazję poznać na jednym ze szkoleń. Od początku wzbudziła moje zaufanie - i słusznie. Wiedza, doświadczenie połączone z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa powoduje, że tych spotkań ciągle jest mi mało.”
Daria

© Be-Pro 2023