SZKOLENIE ONLINE

Stawki i wycena na rynku szkoleniowo-rozwojowym

Poznaj stawki w branży szkoleniowo-rozwojowej

i zacznij wreszcie zarabiać tyle, na ile zasługujesz!

Prowadzisz genialne szkolenia?

Tworzysz wartościowe kursy lub e-booki?

Po Twoich procesach coachingowych klienci wreszcie osiągają cele?

A mimo to, kiedy sprawdzasz stan konta, dopada Cię

rosnąca frustracja?

A może za każdym razem, kiedy klient prosi Cię o ofertę,

spędzasz długie godziny

zastanawiając się, jak powinna być wyceniona?

Albo zgadzasz się na

stawki poniżej swoich oczekiwań

bo nie wiesz, jak je negocjować i czy to w ogóle możliwe?

Brzmi znajomo?

W takim razie

jesteś w bardzo dobrym miejscu!

 I koniecznie czytaj dalej, bo mam dla Ciebie rozwiązanie, które sprawi, że Twoje problemy z wyceną produktów i usług staną się przeszłością

To szkolenie, jakiego jeszcze nie było!

Właściwa wycena to najważniejsza umiejętność, której musisz się nauczyć, jeśli chcesz zwiększyć dochody w swoim biznesie szkoleniowo-rozwojowym i zamiast rosnącej frustracji poczuć spełnienie, spokój i satysfakcję.

Tymczasem niestety stawki na rynku szkoleniowo-rozwojowym to w Polsce nadal temat tabu!

Z jednej strony nikt nie chce dzielić się informacjami na temat stawek, z drugiej wszyscy narzekają, że osoby wchodzące na rynek psują go zbyt niskimi stawkami. Czy tylko ja dostrzegam tu totalną sprzeczność?!

Uważam, że o pieniądzach nie tylko warto, ale wręcz trzeba głośno rozmawiać! Chcę, żebyś od tej pory potrafiła się wycenić bez wątpliwości i poczucia wykorzystywania, bo wiem, że jesteś świetna w tym, co robisz!

Kiedy sama zaczynałam prowadzić szkolenia jako freelancerka, nie miałam pojęcia, jakie są stawki na rynku i na jakiej podstawie mam się wycenić. Popełniłam przez to mnóstwo błędów – albo zgadzałam się pracować za półdarmo, albo strzelałam stawkami z kosmosu, co skutkowało w najlepszym wypadku brakiem odpowiedzi, a w najgorszym uśmieszkiem politowania ze strony niedoszłych klientów i firm szkoleniowych.

Ten brak zorientowania w finansowych realiach rynku skończył się ogromną frustracją, przepłakanymi nocami i wreszcie koniecznością powrotu na etat, bo nie byłam w stanie się utrzymać ze szkoleń. To nie powinno tak wyglądać!

Dziś, po 9 latach obecności na tym rynku i współpracy z klientami i firmami szkoleniowymi w różnych modelach, znam stawki i wiem, co jest kluczem do sukcesu w wycenie. Dzięki wdrożeniu algorytmu skutecznej wyceny i zastosowaniu kilku sprawdzonych mechanizmów psychologicznych (których Ciebie też nauczę podczas tego szkolenia!) tylko w zeszłym roku przekroczyłam cel finansowy o 50%, a moje stawki za coaching i szkolenia wzrosły średnio o 43%.

Pomyśl, jakby to było, gdybyś mogła realizować swoje pasje i wyjeżdżać w podróże o jakich marzysz bez zaharowywania się? Gdybyś ze spokojem i z niezachwianą pewnością siebie prezentowała stawki klientom, a do negocjacji podchodziła z wygranej pozycji?

Najwyższy czas poznać stawki rynkowe i zasady wyceny!

DLA KOGO?

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:​

Dla kogo NIE JEST to szkolenie?

PROGRAM

Jakie zagadnienia poruszymy?

O MNIE

Sesja-Kasia-13-min.jpg

Nazywam się Kasia Preidl, jestem Certyfikowaną Trenerką Biznesu i Certyfikowanym Coachem Kryzysowym. 

 

Pomagam trenerom w wejściu na rynek i pozyskiwaniu nowych, dobrze płacących klientów.

 

Uwielbiam wydobywać z ludzi drzemiący w nich potencjał, dlatego praca trenerska i coachingowa to moja ogromna pasja, a sala szkoleniowa i scena (a dziś również przestrzeń online) to moje naturalne środowisko. Moją misją jest wyposażenie trenerów i coachów w narzędzia i kompetencje, dzięki którym wreszcie zaczną: 

– zarabiać, 

– skutecznie pozyskiwać klientów,

– zamieniać swoją wiedzę na pieniądze, 

– w pełni wykorzystywać swoje zasoby. 

 

Realizuję tę misję z sukcesami od 2014 roku. Z ogromną precyzją potrafię obserwować świat i ludzi. Swoją wiedzę czerpię nie tylko z książek, ale przede wszystkim z praktycznego doświadczenia płynącego z pracy z klientami. 

 

Do tej pory pracowałam jako trenerka biznesu, coach i mentorka zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacji w różnych branżach – od przemysłu po ochronę zdrowia.

 

W swojej trenerskiej działalności skupiam się na tym, aby dostarczyć maksimum praktycznych narzędzi, które od razu można wdrożyć w życie i zacząć na nich dobrze zarabiać. I właśnie na zwiększaniu zarobków skupimy się podczas tego szkolenia!

ZAUFALI MI

Prowadziłam szkolenia m.in. dla:

CO SIĘ ZMIENI

Czyli jakie korzyści przyniesie Ci udział w szkoleniu?

Będziesz odczuwać większą

PEWNOŚĆ SIEBIE

przy podawaniu stawek

Przestaniesz angażować się w projekty, które są

NIEOPŁACALNE

i dzięki temu oszczędzisz swój czas i energię

Nikt Cię więcej

NIE OSZUKA

proponując zaniżoną stawkę

Zaczniesz wyceniać się

ADEKWATNIE

do wartości, jaką dajesz

OPINIE

Co mówią uczestnicy moich szkoleń?

"Jeśli szukasz szkoleń, gdzie teoria pokazana jest w sposób praktyczny, gdzie wielkie WOW po szkoleniu trwa i trwa, a pozytywna energia towarzyszy Ci cały czas, to wybierz szkolenie z Kasią - jest THE BEST!"
Kasia Szczepanik
Trenerka Judo
„Udział w Akademii dał mi przede wszystkim wiedzę i praktyczne wskazówki - zarówno na temat pracy trenera i coacha ale przede wszystkim o tym, jak prowadzić biznes szkoleniowo-rozwojowy. Bezcenne know-how, którego wcześniej nie było na rynku. Bardzo przydatne były też informacje na temat stawek na rynku, dzięki nim byłam w stanie ustalić stawki i w końcu pozbyć się wątpliwości jak one się mają do rynku. To inwestycja w przyszłość, warta każdej złotówki! ”
Kamila Misiorowska
właścicielka marki Spełniona Zawodowo
„Solidne know-how, które prowadzi za rękę przez kolejne etapy budowania dochodowej firmy na własnych warunkach. Kasia dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, której dotąd nie spotkałam”
Agnieszka Kuczyńska
„To spotkanie było naprawdę niesamowicie prowadzone 🙂 ani przez chwile nie było nudno. I pomimo, że telefon był nie daleko, a dźwięki powiadomień szumiały w tle, to nawet nie chciałam patrzeć co to było, bo nie mogłam się oderwać 🙂 To była niesamowita dawka pozytywnych emocji po ciężkim dniu w pracy 🙂 i taka motywacja, do tego by wieczór był piękny 🙂”
Maria
„Podobno nie ma rzeczy dla każdego, ale to szkolenie zaprzecza tej zasadzie. Na początek wiedza wyjaśniona przystępnie na przykładach, w drugiej połowie konkretne wskazówki, ćwiczenia i narzędzia do wykorzystania w codzienności. Do tego krótkie zadanie domowe, które pozwala nam od razu wprowadzić zmiany w nasze życie. Wiedzy, przykładów i narzędzi jest tak dużo, że każdy - początkujący i zaawansowany, znajdzie dla siebie coś nowego i rozwijającego. ”
Dominika
„Kasię miałam okazję poznać na jednym ze szkoleń. Od początku wzbudziła moje zaufanie - i słusznie. Wiedza, doświadczenie połączone z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa powoduje, że tych spotkań ciągle jest mi mało.”
Daria Łopatka

SZKOLENIE

Stawki i wycena na rynku szkoleniowo-rozwojowym

2,5h nagrań

podzielone dla Twojej wygody na 5 lekcji, na wygodnej platformie

Szkolenie z maja 2023 r.

przedstawiające aktualne stawki rynkowe

szkolenie online

Kalkulator opłacalności oferty w arkuszu kalkulacyjnym

Dostępne są dwa warianty do wyboru:

PAKIET ROZSZERZONY

497 zł
  • roczny dostęp do nagrania szkolenia (Twoja inwestycja to tylko 1,09 zł/dzień!)
  • kalkulator opłacalności oferty
  • Karty metafory "Podróż w głąb siebie" - zestaw 40 kart coachingowych (produkt fizyczny o wartości 150 zł)
  • dostęp do szkolenia otrzymasz w ciągu kilku godzin od zakupu

PAKIET STANDARD

397 zł
  • roczny dostęp do nagrania szkolenia (Twoja inwestycja to tylko 82 gr/dzień!)
  • kalkulator opłacalności oferty
  • dostęp do szkolenia otrzymasz w ciągu kilku godzin od zakupu

FAQ

Możesz zapłacić przelewem natychmiastowym, kartą, BLIKiem lub przelewem tradycyjnym. Operatorem płatności jest Paynow (system płatności online od mBanku).

Oczywiście, od razu po zakupie na Twój adres e-mail zostanie wysłana faktura. 

Jeśli natomiast prowadzisz firmę zarejestrowaną poza granicami Unii Europejskiej – napisz proszę do mnie maila przed zakupem na kontakt[at]be-pro.pl 

Dostęp do nagrania szkolenia otrzymasz w ciągu kilku godzin od zakupu.

Wybrałaś pakiet zawierający karty metafory “Podróż w głąb siebie”? Zostaną one do Ciebie wysłane w ciągu 24h od zakupu, zgodnie z wybraną przy zamówieniu formą dostawy. Wysyłka jest bezpłatna!

Karty coachingowe, które otrzymujesz w ramach Pakietu Rozszerzonego, dostarczane są bezpłatnie za pośrednictwem kuriera lub poprzez Paczkomat InPost. Adres oraz metodę dostawy wybierzesz przy składaniu zamówienia. Pamiętaj proszę, aby wpisać prawidłowy numer telefonu! Wysyłka na terenie Polski jest gratis 🙂

Wysyłka kart coachingowych za granicę jest możliwa, jednak wiąże się z dodatkową opłatą, zgodną z cennikiem preferowanego przez Ciebie dostawcy. Niektórzy podają też inny adres do wysyłki, do swojej rodziny lub znajomych przebywających na terenie Polski. Napisz do mnie, jeśli interesuje Cię wysyłka za granicę, ustalimy wszystko 🙂

Poznaj stawki rynkowe i zasady wyceny, aby zwiększyć swoje zarobki

Copyright © 2023 Be-Pro.pl