WYZWANIE

NO STRESS

Poznaj swój stres i radź sobie z nim lepiej

1-4 lutego 2021 r.

     

Czy zdarza Ci się, że stres sabotuje Twoje działania, paraliżując Cię w najmniej oczekiwanych momentach?  

 

PORA, ABY POZNAĆ SWÓJ STRES I ZACZĄĆ RADZIĆ SOBIE Z NIM LEPIEJ!

Wyzwanie "NO STRESS" to:

live no stress
4 live'y

na zamkniętej grupie na Facebooku – codziennie o 18:30. Jeżeli nie będziesz mogła być na żywo, wówczas będzie czekało na Ciebie nagranie każdego spotkania, które obejrzysz w dogodnym momencie.

formularz no stress
4 karty pracy i pigułki wiedzy

po jednej na każdy dzień wyzwania. Przeprowadzą Cię przez proces poznawania i oswajania Twojego stresu.

wsparcie no stress
Moje wsparcie

przez cały czas trwania wyzwania. Będziesz mogła zadawać mi pytania na grupie albo podczas live’ów, a ja sukcesywnie będę rozwiewała Twoje wątpliwości, abyś faktycznie odczuła zmianę w swoim postrzeganiu stresu.

Te 4 dni, pełne konkretnej, merytorycznej i potwierdzonej naukowo wiedzy, którą wdrożysz od razu podczas trwania wyzwania, sprawią, że zmienisz nastawienie do stresu i poczujesz ogromną ulgę. W trakcie wyzwania sprawdzisz, gdzie znajdują się źródła Twojego stresu, odkryjesz swój wzorzec reakcji stresowej i dowiesz się, jak stworzyć strategię radzenia sobie ze stresem, aby zamiast ograniczać – wspierał Twoje działania.

.

Zaczynamy za...

motionmailapp.com

Każdego dnia:

Plan wyzwania

dzień 1
Sprawdź, z czym zaczynasz

Tego dnia dowiesz się, czym tak naprawdę jest stres i po co Ci jest potrzebny. Pogadamy o tym, dlaczego bledniesz lub trzęsiesz się w stresujących sytuacjach i dlaczego organizm Ci to robi. Poznasz metodę zarządzania stresem “NO STRESS” opartą na 3 najważniejszych filarach pracy nad stresem.

dzień 2
Ku źródłom stresu

Tego dnia skupimy się na zidentyfikowaniu źródeł i przyczyn Twojego stresu. Dowiesz się, dlaczego ich poznanie jest kluczowe, jeśli chcesz sobie lepiej radzić ze stresem. Przyjrzysz się sytuacjom, które wywołują u Ciebie stres oraz swojemu nastawieniu. Zdefiniujesz, co konkretnie znaczy dla Ciebie radzenie sobie ze stresem i co chcesz na tym polu osiągnąć.

dzień 3
Poznaj swój stres

Tego dnia zidentyfikujesz swoją reakcję stresową i nauczysz się przerywać spiralę stresu. Przyjrzysz się temu, jak reaguje Twoje ciało oraz Twoja głowa na stres i określisz, czego potrzebujesz, żeby radzić sobie ze stresem lepiej.

dzień 4
Zbuduj indywidualną strategię radzenia sobie ze stresem

Dowiesz się, co musi zawierać Twoja indywidualna strategia radzenia sobie ze stresem i jak ją stworzyć, aby była skuteczna. Uporządkujesz wiedzę i określisz podstawy swojej strategii. Dowiesz się na co zwracać uwagę podczas wdrażania i stosowania strategii, żeby zamiast frustracji pojawiły się efekty.

Jeśli...

...to to wyzwanie jest dla Ciebie!

Być może na samą myśl o stresie do głowy przychodzą Ci same negatywne skojarzenia. Internet i telewizja huczą, że stres to cichy morderca i musisz go jak najszybciej zwalczyć. A potem podają Ci listę 10 niezawodnych sposobów na pozbycie się go szybko i skutecznie. 

NIE TĘDY DROGA!

Po pierwsze, walka z naszym naturalnym mechanizmem nie tylko nie ma sensu, ale może być wręcz niebezpieczna!

A po drugie, działanie na same objawy to zdecydowanie za mało!

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że stres jako taki jest nam w życiu potrzebny i może być naszym sprzymierzeńcem? To on napędza nas do działania i sprawia, że nasz organizm wchodzi w tryb „pełnej mobilizacji”, chroni w sytuacjach ekstremalnych i niesie ze sobą bardzo cenne informacje

O ILE POTRAFIMY GO ROZPOZNAĆ, OSWOIĆ I DOBRZE WYKORZYSTAĆ


I właśnie tego nauczysz się podczas wyzwania NO STRESS - poznaj swój stres i radź sobie z nim lepiej!

Ostatni rok był dla nas trudny. To zrozumiałe, że towarzyszy Ci niepokój, pojawiają się trudne emocje, czujesz bezsilność lub przytłoczenie napływającymi informacjami, kolejnymi zakazami i obostrzeniami. Okoliczności, w których się znaleźliśmy sprawiają, że boimy się o zdrowie najbliższych, boimy się o pracę i nie wiemy tak naprawdę, co przyniesie jutro. Napięcie, którego doświadczamy, stale rośnie i sprawia, że coraz trudniej cieszyć się życiem, racjonalnie myśleć, czy zasypiać wieczorami….

JEDNAK NIE MUSI TAK BYĆ!

Jeśli rzeczywiście chcesz skutecznie zapanować nad stresem, to musisz zbudować swoją własną, indywidualną strategię radzenia sobie ze stresem opartą o przyczyny stresu, jego skutki oraz nastawienie do niego – zapomnij o uniwersalnych metodach, bo stres każdego z nas jest inny, a więc każdy z nas potrzebuje innych metod na zapanowanie nad nim! 

PODEJMIJ 4-DNIOWE WYZWANIE:

"NO STRESS. Poznaj swój stres i radź sobie z nim lepiej"

TYLKO TERAZ MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO TEGO WYJĄTKOWEGO WYDARZENIA ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE!

Podczas wyzwania:

a do tego:

Pamiętaj, że nauka radzenia sobie ze stresem to proces, który wymaga czasu. Jednak to wyzwanie będzie doskonałym startem, dzięki któremu będziesz wiedzieć, w którą stronę iść dalej.  

Opinie uczestników moich webinarów

Podobno nie ma rzeczy dla każdego, ale ten webinar zaprzecza tej zasadzie. Na początek wiedza wyjaśniona przystępnie na przykładach, w drugiej połowie konkretne wskazówki, ćwiczenia i narzędzia do wykorzystania w codzienności. Do tego krótkie zadanie domowe, które pozwala nam od razu wprowadzić zmiany w nasze życie. Wiedzy, przykładów i narzędzi jest tak dużo, że każdy - początkujący i zaawansowany, znajdzie dla siebie coś nowego i rozwijającego.
Dominika
To spotkanie było naprawdę niesamowicie prowadzone 🙂 ani przez chwile nie było nudno. I pomimo, że telefon był nie daleko, a dźwięki powiadomień szumiały w tle, to nawet nie chciałam patrzeć co to było, bo nie mogłam się oderwać 🙂 To była niesamowita dawka pozytywnych emocji po ciężkim dniu w pracy 🙂 i taka motywacja, do tego by wieczór był piękny 🙂
Maria
Dla mnie było niesamowicie wartościowe wydarzenie. Zmobilizowało mnie do pracy 🙂 Bardzo podoba mi się to, że te prezentacje są bardzo przejrzyste i przyjemne dla oka. To, że one "nie męczą" odbiorcy 🙂
Marta
suuuuper webinar, teraz czuję, że mogę mieć większą kontrolę nad stresem!
Agata

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Preidl i jestem Certyfikowanym Trenerem Biznesu

Moją małą misją jest pomagać innym ludziom oswoić stres, tak by nie hamował ich potencjału.

Od kilkunastu lat zgłębiam to zagadnienie. Najpierw uczyłam się panować nad tremą pod okiem ekspertów z branży scenicznej. Następnie samodzielnie zgłębiałam temat analizując badania naukowe i poznając kolejne sposoby radzenia sobie ze stresem - już nie tylko na scenie. Przez te wszystkie lata całą zebraną wiedzę, narzędzia i metody testowałam, sprawdzałam i uzupełniałam - najpierw podczas koncertów muzycznych, a potem jako trener, szkoleniowiec i wykładowca akademicki.

Potrafię zapanować nad stresem w różnych sytuacjach –  podczas wystąpień, egzaminów, pracy pod presją czy w okresie dużej niepewności. A co najważniejsze - potrafię skutecznie przekazywać tę wiedzę innym. Już nie mogę się doczekać spotkania z Tobą podczas wyzwania!

SERDECZNIE ZAPRASZAM!