Dziękuję!

Cieszę się, że dołączyłaś/eś do dedykowanego newslettera dla Trenerów i Coachów. Już w najbliższych dniach możesz spodziewać się pierwszej wiadomości z tej serii!

A tymczasem...

Skoro chcesz rozwijać się w tym kierunku, to poniżej znajdziesz kilka rzeczy, które mogą Cię zainteresować 🙂

⇒ Czy wiesz, od jakich 7 kroków warto zacząć swoją karierę jako trener? Odpowiedź znajdziesz w bezpłatnym e-booku Pierwsze kroki trenera freelancera na rynku szkoleniowymZ tej publikacji dowiesz się, co jest niezbędne, żeby z sukcesem wejść na rynek i wyrobić markę trenera, u którego terminy rezerwuje się na pół roku do przodu. E-booka możesz pobrać tutaj.

⇒ Zbliża się nabór do trzeciej edycji Akademii Biznesu Coacha i TreneraUczestnicy będą mieli okazję skorzystać z mojego doświadczenia przy rozpoczynaniu swojej kariery trenerskiej na rynku szkoleniowo-rozwojowym. Startujemy w połowie marca! Chcesz dołączyć na pokład? Tutaj znajdziesz szczegóły.

Karty coachingowe to niezwykle przydatne narzędzie w pracy trenera. Szczególnie polecam Ci karty metafory mojego autorstwa. Zawierają pytania skłaniające do refleksji, a ponadto każda ozdobiona jest autorskim zdjęciem z podróży, nasuwającym skojarzenia korespondujące z pytaniem.

 

 

Karty metafory to również świetne narzędzie do poznania siebie, swojego partnera czy zespołu. Jeden komplet składa się z 40 kart. Dostępne są w sklepie Be-Pro.

⇒ Interesują Cię zakulisowe ciekawostki z pracy trenera? Znajdziesz je na moim Instagramie (polecam śledzić relacje).

Do usłyszenia 🙂

Kasia