Dziękuję!

Cieszę się, że pozostaniemy w kontakcie 🙂

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowałam:

⇒ Wiem, że początki na rynku szkoleniowo-rozwojowym bywają trudne. Dlatego z myślą o początkujących trenerach i coachach przygotowałam bezpłatny e-book. Znajdziesz w nim 7 kroków, od których warto zacząć swoją karierę trenera freelancera. Na 20 stronach zebrałam praktyczne wskazówki i przykłady – same konkrety!

 

Już ponad 200 osób korzysta z tej wiedzy! Bezpłatny egzemplarz e-booka Pierwsze kroki trenera freelancera na rynku szkoleniowym”  możesz odebrać tutaj

⇒ Zbliża się nabór do trzeciej edycji Akademii Biznesu Coacha i TreneraUczestnicy będą mieli okazję skorzystać z mojego doświadczenia przy rozpoczynaniu swojej kariery trenerskiej. Startujemy w połowie marca! Chcesz dołączyć na pokład? Tutaj znajdziesz szczegóły.

⇒ Stworzyłam karty metafory – praktyczne narzędzie dla coachów, trenerów, a także dla każdego, kto chciałby odbyć podróż w głąb siebie. Karty zawierają pytania skłaniające do refleksji, a ponadto każda ozdobiona jest autorskim zdjęciem z podróży, nasuwającym skojarzenia korespondujące z pytaniem. 

 

Karty metafory to świetne narzędzie do poznania siebie, swojego partnera czy swojego zespołu. To oczywiście również niezastąpiony gadżet dla każdego coacha i trenera. Karty dostępne są w sklepie Be-Pro.

 

Może to właśnie ten idealny prezent, którego szukasz dla siebie lub dla kogoś bliskiego?

⇒ Najbardziej aktualne informacje, a także zakulisowe ciekawostki z pracy trenera, znajdziesz na Instagramie.

Do usłyszenia 🙂

Kasia